Англійський стиль інтер’єру поєднує в собі строгість форм, правильне планування і розкіш меблевого оформлення.

Вітальня в англійському стилі представляє комфортну і величну кімнату для бесід і відпочинку.

Особливості вітальні

Інтер’єрні риси в стилі традиційні і незмінні. Данина правилами, які однакові для всіх – відмінна риса британського будівництва. Вітальні властива монументальність за рахунок багатих прикрас і узорчатости ліній, що переважають в меблів. Разом з цим кімната являє вдосконалену, містку і придатну для життя територію.

Інтер’єрні відтінки і деталі

В основі лежать традиційні кольорові гами, від пастельних рожевих і жовтих до глибоких червоних і зелених. Приглушені відтінки проявляються для нанесення малюнків на тканинах і шпалерах. Кімнати наповнені світлом за рахунок високих вікон з рамами з світлого дерева. Штори на вікнах представлені в м’якій пастельній палітрі, прикрашені балдахіном і кистями.

Кожна деталь в англійському інтер’єрі має значення, так що мінімалісти цей стиль може не підійти. Особлива філософія англійців приймає багатство приміщень і різноманіття речей. Предмети мистецтва, прикраси, буйство візерунків, світильники, кошики, тумбочки, стопки книг – все це створює відчуття справжньої житлової кімнати.

Меблеві рішення

Центральне місце у вітальні займає різьблений камін, який декорується статуетками, рамками і вазами. Сучасні меблі поєднується з меблями минулих епох. Вантажні крісла та дивани з підлокітниками і легким квітковим принтом стоять поруч зі скляними журнальними столиками. В кутках кімнати встановлені високі книжкові шафи зі світлого дерева, наповнені книгами. Телевізор у вітальні повинен бути розташований на стінах.

Підлогові торшери вибирають невеликого розміру, стандартної форми, з яскравим оформленням. На підлозі – велика кількість килимів зі спокійною забарвленням. Всі предмети вписуються в загальний образ, наповнений спокоєм і стриманістю. Декорується вітальня старовинними картинами і ліпниною на стелі і плінтусах.

Англійський стиль інтер’єру у вітальні занурює в атмосферу модерну і дарує затишок господарям будинку і гостям світського житла.