Чимала частка предметів обстановки, які сьогодні пропонує споживачеві великий ринок корпусних меблів, зроблені в самому буквальному сенсі на аматорському рівні.

Ні для кого не секрет, що часто на фірми і в майстерні, які виробляють такі вироби, нового працівника приймають не за його високу майстерність, а тому, що попросили знайомі. І весь його професіоналізм полягає в тому, що бувалий дядько Вася, мудро закуривши цигарку, повідав йому головну таємницю професії – «тримай дошку рівніше, коли в верстат її заправляєш».

Справа не в тому, що у того, хто позиціонує себе як мебляр, немає відповідного диплома – в старі часи хороший умілець-приватник теж не завжди був дипломованим, зате майже завжди довго вчився у справжнього майстра. Чим же відрізняється корпусні меблі від фахівців від звичайної масової вироби?

Головні характеристики

Головна відмінність – це, зрозуміло, якість. Фахівця відрізняє не диплом, а тонке знання процесу створення меблів і всіх його особливостей. Справжній профі уважно відбирає матеріали, не працює з тим, що до потрібного рівня не дотягує за своєю якістю, і не допускає замін, здатних хоч якось знизити в результаті високу планку виготовлення предмета обстановки. Крім того, фахівець уважно робить роботу і жорстко витримує всі деталі технології її виконання – навіть ті, які будь-якого іншого здаються малозначної втратою часу.

Природним наслідком настільки суворого підходу стає вражаюче довголіття корпусних меблів від фахівців, здатної прослужити набагато довше офіційної гарантії без втрати свого функціоналу і навіть з початком довгого часу радувати власників красою інтер’єру. Такі речі будуть ще й максимально безпечними, оскільки продумані до дрібниць, і високо екологічними – адже це теж частина майстерності.

Дизайн

Ще однією рисою професіоналів стає прагнення поліпшити конструкцію при кожному зручному випадку і внести нові риси навіть в самий унікальний дизайн. Завдяки цьому такі предмети обстановки виглядають набагато більш самобутнього і сучасніше будь-яких масових штамповок і враховують найостанніші тенденції меблевої моди.

Як правило, у корпусних меблів є тільки одна риса, яку нехай з працею – але можна назвати недоліком. Такі речі відрізняє більш висока ціна. Однак первинне вкладення коштів обертається тільки вигідніше – адже такі предмети обстановки на довгі роки нададуть власникові зручність і надійний повсякденний комфорт.