Не секрет, що ванна кімната – одне з найбільш важливих і відвідуваних місць в будинку. І тому дуже важливо домогтися максимальної комфортності та практичності у вашій ванній кімнаті.

Перш ніж починати ремонт і поспішати із замовленням, що сподобалася вам сантехніки, а також замовляти меблі для ванн, необхідно ретельно продумати всі деталі планування, інтер’єру і світла майбутньої ванної кімнати. Це завдання не з легких і цьому виною, як правило, невелика площа кімнати.

Проблему цю можна вирішити наступними способами:

  • До радикальних методів відноситься – поєднання туалету та ванної або перенесення пральної машини на кухню.
  • Збільшити простір вдвічі можна, якщо замінити класичну ванну душовою кабінкою або душовим боксом.
  • Так само, для візуального розширення простору, варто бути обережним при виборі кольору. Теплі світлі тони стін і стелі дозволять візуально розширити межі. Пол навпаки повинен бути яскравіше, а щоб уникнути дисонансу, виберіть сантехніку в тон підлозі. Світла і прозорості додасть глянсове або дзеркальне покриття обробки.
  • Важливу роль в сприйнятті межами приміщення грає світло. Спрямований під потрібним кутом, розсіяне світло може кардинально змінити вигляд ванної. Головне, щоб світло у ванній не різко відрізнявся від світла в інших кімнатах. Це може викликати дискомфорт.
  • Ще одне дуже ефективне рішення – підвісна сантехніка (туалет, раковина). Під такою раковиною може з легкістю вміститься шафа, корзина для білизни або навіть пральна машина.