Існує багато видів розеток, в залежності від їх призначення, особливостей приладів, які передбачається підключати до мережі електроживлення.

Поступово, будь-які електричні розетки можуть зіпсуватися і, щоб не витрачати свій бюджет і час на регулярну заміну, лагодження, рекомендується використовувати перевірений спосіб.

Пропонується звернутися У спеціалізований магазин, в якому продаються розетки і вимикачі від рекомендованого фахівцями виробника. Доступний великий асортимент надійних виробів, наприклад:

  • Розетки з пружинними клемами – вони випускаються з метою полегшення і прискорення. електромонтажної роботи, а також забезпечення надійного з’єднання.
  • Накладні розетки – вони встановлюються поверх стіни.
  • Вбудовані вироби – їх механізм спільно з проводкою йде в стінку.

Останні розетки займають перше місце серед інших з естетики та забезпечення безпеки. Але процес по їх установці набагато складніший.

Обидва популярних виду розеток – накладні і вбудовані створюються з зажимами гвинтового типу. Жили проводів, які захищені від ізоляції, в даних пристроях кріпляться гвинтами.

В основу поділу електронних приладів на види виділяють такі ознаки:

  • Номінальну напругу.
  • Вид роз’єму.
  • Загальна кількість місць.
  • Палітра кольорів накладки в розетці.
  • Монтування – принцип.

Номінальна напруга електричних виробів варіюється від 220 до 240 В з частотою близько 50 Гц. Така характеристика свідчать, що розетки є побутовими.

Вид роз’єму штепселя буває З або F. Щодо кількості розеток в одному блоці, є одинарні, подвійні, модульні. Ще одним популярним варіантом є комбіновані з різними різновидами інтерфейсів. Блоки є планкою з чотирьох і більше отворів під все розетки.

Палітра кольорів і принцип монтування

Тут можливо підібрати будь-які кольори і відтінки. Найчастіше, накладки підбираються не під головний колір всіх шпалер або в ¼ тону від основного тону дизайну кімнати.

За способом монтажу на стіну є приховані і накладні розетки. Другі вироби встановлюються на стіну, а під закриті розетки заздалегідь створюються гнізда посадкового типу. Їх можна монтувати ніж бажається, наприклад, молотком, шлямбуром і зубилом. Але стандартний варіант для сплаву проблеми – це перфоратор з коронкою.