Замислюючись про ремонт, варто подумати не тільки про вхідні, але і про кімнатні двері. Саме вони допоможуть вам якісно розділити кімнати і обзавестися деякою звукоізоляцією, адже часто в різних кімнатах люди займаються абсолютно різними речами і під час читання книги навряд чи вас порадує гучний звук телевізора, який дивиться ваш сусід. На сьогоднішній день ринок пропонує безліч варіантів.

Головною помилкою при виборі тієї йди іншої моделі є орієнтування за ціною, адже багато хто з нас до цих пір вважають, що саме від ціни залежить якість і вибираємо, спираючись на цю характеристику, думаючи про те, що саме дорога двері прослужить нам довгі роки. Однак, ціна в корені залежить від обраного матеріалу. Найбільш дешевим є пластик, але купувати його для квартири не слід, адже такі двері досить недовговічні і в основному підходять для балкона або для торгових приміщень в загальному. Також, часто вони не вписуються в інтер’єр звичайної квартири. У той же час відмінним вибором стануть саме дерев’яні двері. Такі стануть ідеальним варіантом в якості дверей між кімнатами і прекрасно прикрасять будь-який інтер’єр, незалежно від кольору і стилю.

Однак, щоб двері найбільш точно і красиво вписувалася в інтер’єр, варто звернути увагу на фурнітуру, коробку двері. Опціональним є й засклення, однак тут варто бути уважним і не вибирати моделі, де скло трохи похитується, тремтить чи є занадто тонким, це – явна ознака неякісного товару, тому варто перейти до іншого варіанту.

Не забувайте звернути увагу і на спосіб відкриття. Існує кілька варіантів, деякі з них можуть заощадити простір. Так, одним з таких по праву вважається розсувний вид, в основному здобув популярність в Японії: двері відкриваються за допомогою висунення. У нас же найбільш популярним варіантом є орні двері, яка відкривається або на себе, або від себе. Також, є і ті, що відкриваються в обидві сторони однаково.

Міжкімнатні двері бувають різних розмірів, з різних матеріалів і з різною фурнітурою. Вибираючи з розумом, ви завжди знайдете варіант, який підходить саме вам.