Невидимі двері з прихованим коробом фактично зливаються із загальним дизайном інтер’єру, надаючи йому загадковості і вишуканості.

На її поверхню можуть бути нанесені шпалери або фарба, яка використовується для обробки стін в кімнаті. Це і робить двері невидимими. Вони просто зливаються з загальним фоном.

Двері з прихованим коробом під фарбування з кожним роком користуються все більшою популярністю. Такі конструкції використовуються в приміщеннях різної специфіки.

Вони можуть бути встановлені, як в житлових будівлях, так і в комерційних. Так, часто подібні вироби можна зустріти в дорогих ресторанах, нічних клубах та інших приміщеннях.

Причина популярності в привабливий зовнішній вигляд і зручність обробки конструкції і кімнати, де вона встановлена, в цілому.

Особливості дверей з прихованим коробом

Для того, щоб добитися ефекту невидимості, використовується кілька способів:

  • Для виготовлення дверей-невидимок застосовуються спеціальні матеріали, поверхня яких легко піддається обробці будівельними сумішами. Таке полотно так і називається – «під обробку». Поверхня може бути пофарбована в тон стін або, навпаки, виділяти на загальному тлі. Для цього на неї наносять яскраві малюнки. В такому випадку прихована двері під шпалери стає одним з головних елементів інтер’єру і його родзинкою.
  • У конструкції не використовуються лиштви. Короб повністю вбудовується в проріз. Він не має виступів. В результаті монтажу виходить рівна суцільна поверхня. Здогадатися, що в ній є двері, зможе тільки професіонал. Саме тому вироби і називають невидимками.
  • При монтажі дверей під фарбування або шпалери використовуються спеціальні приховані петлі. Вони не виділяються на загальному тлі і непомітні зі сторони. При цьому фурнітура в повній мірі виконує свої функції. Якісні петлі забезпечують плавний хід полотна, без скрипу і заїдання.
  • На поверхні прихованих дверей під шпалери або фарбування можуть бути закріплені, як традиційні ручки, так і врізні, які не виступають за площину полотна. Перший варіант використовується в разі, коли до конструкції необхідно привернути увагу. Другий, коли вироби повинні повністю зливатися із стінами і іншими елементами приміщення. Ручки в тон основної конструкції непомітні з боку.

Крім конструкцій з використанням спеціального полотна, можна зустріти двері з масиву з прихованим коробом.

Найчастіше такі вироби встановлюються не для маскування. Вони виступають одним з основних елементів і надають приміщенню вишуканості.

Різновиди дверей з прихованим коробом

Двері-невидимки розрізняються функціональними особливостями, способом відкривання та іншими характеристиками.

Вони можуть бути односторонніми і двосторонніми. Тобто конструкція непомітна тільки з одного боку або відразу з обох.

Односторонні вироби мають невелику товщину, в той час, як двосторонні системи виготовляються на всю товщину прорізу, що дозволяє зробити їх повністю непомітними.

Однак навіть незважаючи на значну ширину, такі вироби мають невелику вагу. Вони легко переміщаються і не створюють навантаження на петлі, завдяки чому тривалий час не провисають і в повній мірі виконують свої функції.

Двері під фарбування можуть з кожної зі сторін виглядати по-різному. Тобто з одного боку поверхня може бути пофарбована в один відтінок, а з іншого в кардинально протилежний.

Вироби можуть розчинятися, як традиційні двері, зрушуватися і т. д. Стандартні конструкції мають найбільш доступну вартість. Маятникова система має більш високу ціну, при цьому вона набагато зручніше і практичніше.

Так звані ротодвері мають найвищу вартість. Одночасно з цим вони найбільш зручні.

В асортименті невидимих ​​дверей представлені системи різного розміру і дизайну. При необхідності виріб виготовляється під замовлення з урахуванням побажань і переваг замовника, а також особливостей самого приміщення.

Завдяки цьому двері ідеально впишуться в загальну концепцію кімнати і тривалий час будуть виконувати свої функції, не втрачаючи характеристик і привабливого зовнішнього вигляду.