Площу балкона можна раціонально використовувати, якщо конструкцію склити, щоб захистити невелику кімнату від проникнення пилу, холоду, створити затишні умови для перебування. Як варіант, можна  використовувати пластикові вікна для виконання даного процесу, виглядають вони привабливо, стильно, відрізняються відмінними експлуатаційними властивості, забезпечують хорошу звуко- і теплоізоляцію.

Пластикові конструкції представляють собою профіль і склопакет, що складається з певної кількості камер. На даний етап це найбільш затребуваний спосіб скління балконів, завдяки наступним перевагам:

  • Довгий термін служби, відмінна надійність, міцність.
  • Можливість підібрати пристрій під будь-який розмір віконного отвору.
  • Cравнительно легкий монтаж, цілком можливо зробити установку своїми руками.
  • Досить широкий діапазон цін.
  • Відмінний показник герметичності.
  • Невимогливість у догляді, досить періодично прибирати пил.

Що стосується недоліків, то можливе утворення конденсату на вікнах, але дану проблему можна вирішити за допомогою якісної вентиляційної системи.

Основні етапи скління балкона

До монтажу конструкції варто підійти відповідально, в іншому випадку можна отримати швидкий знос вироби. Але важливий етап – вибір пластикового вікна, варто визначитися з механізмом відкривання, профілем, фурнітурою, кількістю склопакетів і іншими нюансами.

Що стосується установки, то, перш за все, потрібно демонтувати старе вікно, очистити перила, каркас від пилу, сміття. Зміцнити поверхні спеціальними клинами.

Пластиковий профіль закріплюємо анкерними болтами, не забувайте застосовувати будівельний рівень, далі монтуємо злив, все утворилися стики закладаємо монтажною піною. Тепер фіксуємо стулки, склопакети, підвіконня. Додатково балкон можна утеплити, виконати обробку, щоб надати конструкції красивий вид, підвищити ізоляційні властивості.

Як бачимо, описана технологія досить проста, але краще мати помічника, особливо якщо розміри пластикового вікна габаритні. Кінцевий результат багато в чому залежить від якості самої конструкції, перевагу варто віддавати відомим виробникам.