Італійські меблі є еталоном якості серед предметів для інтер’єру. Вибір таких меблів величезний і вражає варіантами форм і колірних рішень.

Якщо потрібен запам’ятовується і функціональний інтер’єр, то краще вибрати меблі італійських виробників з дотриманням технологій, перевірених століттями. Італійські меблі виготовляються згідно з усіма вимогами безпеки.

Італійські меблі в стилі «арт-деко»

Такий стиль властивий меблів, виготовленої з дотриманням історичних особливостей і високих вимог до дизайну. Для виготовлення таких меблів використовуються дорогі матеріали. У виробництві використовується: натуральна шкіра, слонова кістка, перламутр, декор у вигляді кристалів. Крісла італійські відрізняються великою кількістю декоративних елементів і вишуканістю форм. Деревина, яка використовується у виробництві таких меблів, відповідає високим вимогам якості.

Переважаючі кольори цього стилю:

  • коричневий;
  • колір слонової кістки;
  • всі відтінки золота.

Такі меблі поєднує в собі елементи історичних епох і сучасна зручність і функціональність. Майстрам з Італії вдалося досягти цього поєднання. Італійські меблі завжди відповідають своїй високій планці за якістю і дизайном.

Стиль «прованс» в меблях італійських майстрів

Головною відмінною рисою таких меблів є можливість передати атмосферу французької провінції. Потерта на вигляд меблі створює враження, що вона пережила не одне покоління.

Всі меблі в такому стилі зазвичай піддається штучного старіння. Це додає особливого шарму. У виробництві меблів використовуються натуральні тканини і певні малюнки і текстури.

Велика кількість різних аксесуарів і акцент на натуральність матеріалів підкреслюють приналежність до прованському стилю. Зараз меблі італійських майстрів, в такому стилі, користується великим попитом. Бажання наблизитися до тихого життя французької провінції пояснює таку тенденцію.

Меблеві фабрики Італії задовольняють потребам споживачів. Різноманітність декоративних елементів, таких як ковані ручки, витончені рами для дзеркал і вишуканість ручного різьблення, все це відмінна риса «Провансу».

Будь-який стиль меблів від італійських майстрів буде відповідати обраному напрямку і забезпечить комфорт.