Турбота про навколишнє середовище – це відповідальність, яку кожен повинен відчувати.

Більшість з нас вже знають про екологічно безпечних процесах, таких як переробка відходів, щоб мінімізувати кількість відходів, які ми виробляємо, і зменшити наш вуглецевий слід. Тим не менш, багато людей не знають про нові і майбутніх технологіях, які ми можемо використовувати, щоб допомогти зменшити викиди вуглецю. Хорошим прикладом цього є світлодіодне освітлення, яке забезпечує безліч екологічних переваг.

Енергоефективність

Світлодіодні лампи і світлодіодні стрічки на 80% ефективніші, ніж традиційні лампи, такі як люмінесцентні лампи і лампи розжарювання. 95% енергії в світлодіодах перетворюється на світло, і тільки 5% витрачається на тепло. Це у порівнянні з флуоресцентними лампами, які перетворять 95% енергії в тепло і тільки 5% в світло! Світлодіодні ліхтарі також споживають набагато менше енергії, ніж традиційні світильники; звичайний 84-ватний флуоресцентний світильник може бути замінений на 36-ватний світлодіод для забезпечення того ж рівня освітленості. Менше споживання енергії знижує вироблення електростанцій і знижує викиди парникових газів.

Без токсичних елементів

Світлодіодні лампи не містять токсичних елементів. Більшість офісів в даний час використовують люмінесцентні лампи, які містять шкідливі хімічні речовини, такі як ртуть. Це призводить до забруднення навколишнього середовища при утилізації на звалищі. Утилізація відходів повинна бути організована через зареєстрованого перевізника відходів, тому перехід на світлодіоди дозволяє уникнути витрат і тимчасових витрат, необхідних для утилізації відповідно до вимог, і допомагає захистити навколишнє середовище від інших токсичних відходів.

Потрібно менше світла

Світлодіоди мають кращу якість розподілу світла і фокусують світло в одному напрямку, на відміну від інших типів освітлення, які витрачають енергію, випромінюючи світло у всіх напрямках, часто висвітлюючи ділянки, де світло не потрібно (наприклад, стеля). Це означає, що для досягнення того ж рівня яскравості, який випромінюють люмінесцентні лампи і лампи розжарювання, потрібно менше світлодіодних ламп. Менша кількість світла зменшить споживання енергії і, отже, принесе користь навколишньому середовищу.

Термін служби

Більш тривалий термін служби означає зниження викидів вуглецю. Світлодіодні лампи служать в шість разів довше, ніж інші типи ламп, що знижує потребу в частій заміні. Це призводить до використання меншої кількості джерел світла і, отже, меншої кількості ресурсів, необхідних для виробничих процесів, пакувальних матеріалів і транспортування.