Для якісного захисту квартири або приватного будинку потрібно правильно вибрати вхідні двері. Їх виготовлення може бути засноване на різних матеріалах, але найоптимальніший – це метал.

На сьогоднішній день можна придбати залізні двері, яка буде мати різну обробку, товщину стали, наповнювач для теплової ізоляції (є і моделі без ізоляції). Також є моделі без вічка і інших елементів. Кожен вибирає за своїм бажанням.

Дуже важливо при виборі вхідних металевих дверей звертати увагу на те, де саме вона буде встановлена. Це буде визначати критерії вибору під час покупки. Розглянемо основні особливості вибору вхідних металевих дверей для квартири, будинку інших будівель, деякі слушні поради.

Металеві двері для квартири

Якщо ви бажаєте створити захист своєї квартири і при цьому створити комфортні умови проживання, то вам варто звернути увагу на рівень теплової ізоляції (який застосовується наповнювач), а також чи буде проведена якісна захист від запахів. Полотно має бути посиленим, найкраще використовувати два замки. Найкраще, якщо вони будуть різних типів і один з них мати 4 клас захищеності. Це допоможе вам уберегти ваше майно від шахраїв.

Металеві двері для приватного будинку

Крім тих якостей, які характерні для двері в квартирі, потрібно також подбати про захист від будь-яких погодних факторів, особливо від промерзання. Саме тому потрібно особливу увагу звернути на рівень теплоізоляції залізного полотна. Найкраще, якщо двері будуть мати кілька шарів утеплювача (близько 3). В такому випадку холод не буде проникати в приміщення, а залізні двері не псується від низької температури. Також важливо, щоб обробка, яка знаходиться зовні, мала високий рівень захисту від вітру, дощу і граду. Це дозволити продовжити термін використання надовго. Найкраще для цього використовувати не МДФ панелі, а спеціальне порошкове покриття. Завдяки нанесенню в виробничих умовах при високих температурах вона «в’їдається» в структуру заліза, її дуже важко пошкодити механічними і погодними впливами.