Крісло – це незамінний елемент інтер’єру будь-якої кімнати. Однак вибирати ці меблі потрібно правильно, так як вони повинні відповідати певним правилам і вимогам.

Правила вибору якісного крісла

Колір і стиль крісла повинні бути продумані до дрібниць, так як великий предмет завжди в центрі уваги оточуючих. Також меблі повинні підходити під загальний інтер’єр приміщення, в якому ви його встановіть.

Оббивка крісла може бути виконана з різного матеріалу, який відрізняється своїми характеристиками і властивостями. Найбільш оптимальний варіант – це шкіряна оббивка, яка відрізняється підвищеним рівнем міцності і довговічності.

Особливу увагу зверніть на сидінні крісла. Воно не повинно бути занадто м’яким, так як в такому випадку воно буде провалюватися.

Якщо ви не цінитель традиційних рішень, то зверніть увагу на вироби, які мають оригінальний варіант виконання. Це може бути меблі, наповнена гранулами з пінопласту.

Матеріал, з якого виконана спинка, теж впливає на зручність вироби. У деяких моделях присутні широкі ремені з гуми, завдяки яким можна домогтися максимального комфорту.

Пружні підлокітники дозволять вам без особливих проблем піднятися з крісла. Розташовані дані елементи на висоті, яка не перевищує 24 сантиметрів.

Крісло-мішок

Дуже вигідно виглядають крісла з рамною конструкцією. У конструкції багатьох сучасних моделей передбачена наявність підніжки.

На піку популярності плетені крісла, виконані з лози або ж ротанга. Ви зможете підібрати саме той виріб, який ідеально впишеться в загальний інтер’єр приміщення.

Переваги крісел з ротанга

У меблів, виконаних з ротанга, є ряд вагомих переваг:

  • вона може виконувати безліч функцій, а тематичні напрямки можуть бути абсолютно різними;
  • вироби з ротанга не виділяють в повітря шкідливі компоненти;
  • меблі дуже міцна, так як вона здатна витримати навантаження в 500 кілограм;
  • доглядати за кріслом з ротанга дуже легко;
  • унікальний і неповторний стиль меблів стане головною прикрасою вашого інтер’єру.

Це основні особливості меблів, виготовленої з ротанга. Якщо ви зробите вибір на користь такого варіанту, то зможете отримати масу вагомих переваг.