Світлодіодні лампи – це найпопулярніші та інноваційні освітлювальні елементи, які мають просто величезну масу переваг перед звичайними лампами розжарювання.

З’явилися такі освітлювальні елементи порівняно недавно – в 70-х роках минулого століття, але вже за такий короткий період часу вони встигли завоювати просто величезну популярність і, на думку деяких експертів, саме за такими пристроями майбутнє.

Світлодіодна лампа складається з деяких конструктивних елементів якось корпус, безпосередньо самі світлодіоди і електронний драйвер, який керує всім процесом роботи лампи. Як правило, будь-яка світлодіодна лампа виготовляється в просто унікальному корпусі – це може бути і стандартний корпус який підійде для світильників і люстр з самими звичайними патронами, і корпус, виготовлений за спеціальним замовленням (фасонний корпус).

Як було зазначено вище, світлодіодні лампи мають просто масу переваг перед звичайними лампами розжарювання, а також деякими видами люмінесцентних ламп. Однак, щоб сповна насолодитися якістю продукції потрібно купувати світлодіодні лампи з гарантією на надійному сайті.

Серед основних переваг світлодіодних ламп можна відзначити:

  • Високу довговічність. На відміну від тієї ж лампи розжарювання, термін служби якої становить 1000 годин, світлодіодна лампа може прослужити все 100000 годин, а в деяких випадках навіть і більше. З вищевказаного можна зробити простий висновок – світлодіодні лампи окупають свою вартість за досить короткий термін.
  • Економічність. Аналогічні по яскравості світлодіодні світильники споживають в 5-7 разів менше електроенергії, ніж традиційні лампи розжарювання, що в свою чергу дозволяє зберегти досить значну суму в сімейний бюджет.
  • Низький рівень інерційності. На відміну від тих же ламп розжарювання або люмінесцентних ламп, світлодіодні можуть працювати в імпульсному режимі, що просто відмінно, враховуючи умови подачі електроенергії в нашій країні.
  • Високий рівень ККД. Коефіцієнт корисної дії у світлодіодних ламп становить приблизно 80% на світло, а 20% на тепловіддачу. У тих же ламп розжарювання це співвідношення становить 5% на світло і 95% на тепло.
  • Якість і висока яскравість світлового променя. На відміну від ламп розжарювання, світлодіоди не схильні до зносу, що в свою чергу забезпечує високу якість світлового променя. Також, світлодіодні лампи ніколи не перегорають, що забезпечує їх досить тривалий термін служби.
  • Високий показник безпеки. Світлодіодні лампи не випромінюють шкідливого інфрачервоного і ультрафіолетового випромінювання, що робить їх абсолютно безпечними для очей людини.