Освітлення в будинку – дуже важливий фактор, який впливає не тільки на працездатність, а й на емоційний стан людини. Сьогодні існує безліч різних видів пристроїв, які використовуються як основне джерело світла в будинку.

Серед усього цього розмаїття можна виділити настінні світильники, які увійшли в життя кожної людини. Придбати бра настінні недорого можна як в інтернеті, так і в спеціалізованих магазинах, де вам допоможуть їх підібрати під відповідний інтер’єр.

Підготовчі роботи

Перед тим, як приступати до установки світильника слід виконати кілька підготовчих кроків:

1. В першу чергу вам потрібно вибрати місце розташування вироби.
2. Потім слід прокласти кабель в обрану точку.
Дуже важливо правильно підібрати світильник і розташувати його в приміщенні. Найчастіше такі освітлювальні прилади не використовуються в ванних кімнатах, так як не мають достатнього рівня захисту і можуть бути небезпечні у використанні.

Процедура монтажу

Після того, як ви придбали світильник, можна приступати до його встановлення. Існує кілька типів пристроїв, які мають своєрідну конструкцію, але принцип їх монтування приблизно однаковий.

Процес установки можна розбити на кілька етапів:

1. Першим кроком є ​​розбір приладу на складові частини, щоб полегшити процедуру кріплення. Якщо світильник спочатку розібраний, тоді також потрібно вивчити інструкцію по його послідовної збірці.
2. Після цього потрібно розмітити місце установки, щоб розташувати конструкцію горизонтально. Використовують для цього олівець, яким просто обводять підставу бра. Також слід позначити місця майбутніх кріплень.
3. На даному етапі потрібно виконати отвори під дюбеля. Виконується це дуже акуратно, так, щоб не зачепити проводку.
4. Після того як дюбеля встановлені приступаємо до підключення світильника до мережі. Виконувати це потрібно відповідно до інструкції виробника.
5. В самому кінці бра кріпиться до стіни за допомогою спеціальних шурупів, які надійно його фіксують.

Залежно від конструкції світильника процедура його монтажу може трохи відрізнятися, але принцип залишається той же. Для того щоб правильно здійснити монтаж і підключення обов’язково ознайомтесь з інструкцією і вивчіть детально особливості вироби.

Також можна довірити виконання таких робіт електрику, який зробить все швидко і якісно.