В даний час важливим атрибутом заміського будинку, міських квартир або офісів, є шафа-купе. Дані шафи, виготовлені на замовлення, на сьогоднішній день, отримали широке поширення, тому що в них все прораховано і враховано: конструкційні особливості, дизайн, розміри, форма і колірні рішення.

На них зупиняють вибір не тільки за їх дизайнерське оформлення, але ще і за можливість заощадити в просторі свого житла, кілька додаткових метрів. За своєю популярністю, шафи купе займають лідируючу позицію.

Функціональність одне з важливих властивостей такого шафи купе. Ця шафа може вмістити велику кількість речей, і завдяки своїм розміром, він може до стелі заповнити весь простір. Шафа купе може вмістити в себе предмети, що мають нестандартні розміри, які в дизайн квартири не вписуються. Не так давно, шафа мав тільки практичне призначення. У сучасному світі, важливим елементом будь-якого інтер’єру безумовно стала шафа купе. Зроблені з листів ДСП, громіздкі і масивні шифоньєри, починають поступово зникати з будинків. Вишукані та функціональні шафи купе приходять на зміну, давно застарілої стандартних меблів. Шафи купе можна виготовити на замовлення різного стилю, конструкції, призначення, дизайну і розміру.

У такому шафі ви можете зберігати одяг, взуття, білизна і т. д. Щоб вдало підібрати даний предмет меблів, який би і чудово вписався в інтер’єр квартири або будинку, і виконував би своє призначення, необхідно заздалегідь визначитися з його важливими частинами. Усередині шафи купе полки можуть бути і висувні, і бічні, мати козирки і підсвічування. Вбудована шафа виготовляється під індивідуальний розмір, і з його допомогою, можна змусити працювати кожну зону приміщення, а також завдяки йому, зберігаються додаткові метри житлоплощі. Така шафа, чудово виглядає і в прихожки, і в дитячій кімнаті, і у вітальні кімнаті, і на кухні.

Перш ніж придбати шафу-купе необхідно визначитися і з бюджетом. Меблевий ринок пропонує своїм споживачам широкий асортимент різної меблів за різними цінами. Вплинути на ціну замовлення можуть і комплектуючі, і виробник, і конструктивні елементи, і габарити, а також матеріали, що використовуються для оформлення меблів.