У наш час вже ніхто не сприймає ванну кімнату, як місце стомлюючого прання і прибирання. Ванна кімната – це кімната відпочинку і отримання насолоди, тому ремонт ванної кімнати повинен бути ідеальним!

Одним з факторів, що впливають на сприйняття нашого часу у ванній, є її висвітлення. Саме освітлення може створити неповторну атмосферу у вашій ванній. Форма і число світильників залежить тільки від вашого настрою, бажання і смаку, при цьому, звичайно ж, необхідно враховувати деякі важливі чинники, наприклад, розмір приміщення, відведеного під ванну кімнату, дизайн стін і оформлення стелі. Однак найважливішим фактором є безпека встановлених світильників і їх використання. Будь-який елемент освітлення, що знаходиться у ванній кімнаті необхідно заземлити і ретельно захистити від попадання вологи.

Вибираючи світильники, потрібно обов’язково звертати увагу на матеріал, з якого вони виконані, а також, що важливо, якість їх виготовлення. Якщо це метал, то він повинен бути покритий спеціальним покриттям, яке забезпечує захист від корозії. В цьому відношенні найбільш вдалими вважаються галогенні світильники, які не тільки відмінно справляються з освітленням, але відповідають всім вимогам безпеки у вологих приміщеннях. Галогенні світильники бувають відкритими і вбудованими.

Дуже ефектно і красиво виглядають у ванній світильники-ілюмінатори, які зазвичай вбудовують в покриття підлоги. Граючи зі світлом і, по-різному висвітлюючи різні зони приміщення, можна добитися дивовижних результатів. Ванну можна зробити більш-менш освітленій в залежності від ситуації, що додасть їй таємничий або інтимний вид.

Слід додати, що освітлення є не тільки джерелом світла, але оригінальним елементом декору. За допомогою освітлення можна створювати дивовижні візерунки або красиві вітражі, а можна на стінах розташувати світильники, які б поверталися під різними кутами. Враховуйте це, роблячи косметичний ремонт квартир. Жодна ванна не обходиться без шафок, поличок і дзеркал, для їх підсвічування найбільше підійдуть вбудовані світильники, які створять атмосферу затишку і неповторного комфорту у вашій ванній кімнаті.