Навіть при сучасних технологіях виготовлення освітлення, підвісних стель без класичної люстри вітальню уявити, вкрай складно. Вона є не тільки прикрасою, але і підкреслює стиль кімнати.

Застосування в стилі

Люстри призначені в першу чергу для затишку і підкресленою краси приміщення, завдяки застосуванню сучасних технологій значно стали відрізнятися від попередниць. Тепер люстри можуть змінювати колір, інтенсивність світлового потоку, можуть бути доповнені функціями вентилятора, управлятися на відстані.

А застосування матеріалів для виготовлення приводить у захват навіть найдосвідченішого покупця. Люстри купити тут може будь-який зацікавлена ​​людина, що підбирає цікаве рішення.

Люстри в стилі хай-тек це невагоме високотехнологічне рішення, яке не має аналогів, повинні підходити по стилю оздоблення і характером господаря. Такі моделі частіше виготовляються в металевому кольорі, можуть мати багато скла, але форми далекі від стандартів. Вони можуть бути як чіткі геометричні, так і не зрозуміло як ширяють, обіграні світловими потоками створюють враження неземного походження.

Стиль еко – це навпаки приземлений з використанням натуральних матеріалів, що створює м’якість світла. Де поєднання дерева і скла підбирається гармонійно і нагадує природні мотиви.

Вишукані завитки і набір квіткових мотивів притаманний класиці, де рясніє багато кришталю і золота, це досить дорогі прикраси, що підкреслюють стан господарів. Великі люстри доречні в високих і просторих холах, де потрібно багато світла, завдяки сучасним технологіям можна домогтися неперевершеної яскравості в відображенні кожної кришталевої деталі.

Вінтаж і видима простота притаманні арт-стилю, тут немає перебору в додаткових прикрашення, все гранично просто, в той же час гармонійно. Тут можна домогтися індивідуальності в застосування різних проводів і форм колб для світних елементів.

Розміри і форми

Звичайно ж, перебір недоречний у вітальні, уявіть величезних розмірів люстру в невеликій вітальні, це порушує всі мислимі пропорції приміщення. Тому підбираючи люстру, зіставте розміри і форми.

Звертайте увагу на загальний інтер’єр і підбирайте саме ту модель, яка не буде центром об’єкта, а гармонійно впишеться в загальну обстановку.