Щоб створити у приміщенні комфортні умови, сьогодні достатньо скористатися відповідними матеріалами, які створять певну атмосферу і мікроклімат в будь-якому будинку. Особливу увагу варто приділити стельовому покриттю, за допомогою якого можна візуально підняти стелю або розширити простір.

Для кріплення натяжної стелі користуються багетом, що робить виконання робіт максимально швидким і ефективним. Багет необхідно закріпити по всьому периметру приміщення. У ньому розташовується полотно, а для його кріплення використовується безгарпунний або гарпунний метод.

Найпростішим варіантом є монтаж однорівневої стелі. Такий варіант можна реалізувати за короткий термін, а використовуватися конструкція буде роками. Температурні зміни не будуть призводити до руйнування матеріалу, а доглядати за такою стелею досить просто. Сьогодні на вибір замовника можна запропонувати величезний вибір малюнків і відтінків, а також масу фактур. При бажанні можна зупинити свій вибір на фотодруку. Все це дозволяє отримати нестандартний декор, який відповідає всім потребам замовника.

Багаторівнева конструкція складніша в реалізації. Для її створення можна скористатися спеціальним профілем або гіпсокартонними вставками. Обидва варіанти дозволяють отримати багаторівнева стеля, створений завдяки натяжній полотну. Більшість замовників зупиняються на першому варіанті, так як він є більш чистим. До того ж, його реалізація вимагає значно менше зусиль. Для створення готової конструкції необхідно скористатися полотнами, які ви можете обирати різні вставками або фактурою. Завдяки можливості комбінувати матеріали вдається отримати дуже цікаві рішення.