Вибір м’яких меблів вимагає спеціального підходу, у кожної людини власні погляди і побажання до якості, дизайну і колірного рішення. Перш за все, будь-який вид м’яких меблів повинен бути зручним, особливо з огляду на сферу застосування, адже найчастіше вони використовується для облаштування вітальні, де часто приймають гостей.

Фактично, більшість людей, кажучи про м’які меблі, представляють в першу чергу диван і крісла. Так склалася, що вони є найбільш затребуваними і поширеними. Однак до м’яких меблів також відносяться: софи, пуфи, кушетки і інші меблеві варіанти, які здатні створити людині комфортні умови для відпочинку.

При виборі м’яких меблів слід врахувати деякі фактори, які згодом не тільки знадобляться господарям, а й порадують своєю якістю.

Якщо візуально елемент меблів сподобався це ще не привід його купувати, так як слід розібратися з його наповненням, а також якістю облицювальний матеріал. Часто буває, що зовнішній вигляд виробу може бути оманливим. Наприклад, багато матеріалів мають властивість утворювати складки під впливом ваги, що є результатом експлуатації. Також слід ознайомитися з якістю обшивки, щоб уникнути подальшого стирання, переглянути шви, краще, якщо вони будуть подвійними.

Купуючи диван, краще віддати перевагу знімним подушкам з липучками, що дозволить їх періодично знімати і струшувати, надаючи їм первісний вигляд.

Також диван є елементом інтер’єру, тому варто обдумати, наскільки гармонійно він впишеться в загальний дизайн кімнати, отже, потрібно звертати увагу на конфігурацію, облицювальний матеріал і його колірні і фактурні особливості.

Безумовно, при виборі варто звернути особливу увагу на трансформовані м’які вироби, які відрізняються зручністю експлуатації. Що стосується каркаса, то він повинен бути міцним і надійним.

Якщо врахувати всі перераховані вище поради при виборі м’яких меблів, тоді диван буде служити господарям і радувати відмінним якостями протягом довгих років.