Нині можна спостерігати тенденцію сталого зростання популярності панорамних вікон. Постійно збільшується кількість будівель і приміщень, в яких застосовується даний тип скління.

Як можна зрозуміти із самої назви, безрамне скління виключає наявність у конструкції вікон рам. Завдяки цій особливості вдається отримати великі панорамні вікна на всю стіну, на вигляд є єдиним і, на перший погляд, суцільний лист скла. Тільки підійшовши практично впритул, можна виявити шви між склопакетами (які можуть бути майже непомітними при якісно проведеному монтажі).

Це ідеальне рішення було розроблено для людей, які люблять проводити час на терасі чи балконі, навіть у прохолодні дні. Панорамне скління, позбавлене рамок, сприяє тому, що межа між будинком та навколишньою природою тонко стирається, а інтер’єри постійно відкриті для заспокійливого зачарування навколишнього пейзажу. Однак, мешканцям багатоквартирних будинків варто пам’ятати, що безрамне скління необхідно використовувати в місці, яке забезпечує приємний для очей та розуму вигляд.

Сучасні розробки дозволили забезпечити абсолютну безпеку використання скла і навіть захистити приміщення від злому, оскільки міцність загартованого матеріалу виступає серйозною перешкодою для його розбиття.

На основі особливостей конструкції безрамного скління, можна виділити такі переваги цієї технології:

  1. Чудовий огляд. Відсутність рам істотно покращує огляд з балкона, дозволяючи безперешкодно насолоджуватися видом на місто або природний пейзаж.
  2. Захист від кліматичних факторів. Прозорі ущільнювачі між скляними стулками добре ізолюють балкон від попадання пилу та атмосферних опадів.
  3. Універсальність. Безрамне скління підходить для лоджій та балконів будь-якої конструкції та форми, у тому числі кутових. При цьому не порушується візуальний вигляд будівлі.
  4. Простота догляду. Рами істотно ускладнюють миття скла, навколо них постійно накопичується пил і дрібне сміття, часто утворюється павутиння.
  5. Безпека. Стулки для безрамного скління виготовляються з 6-8-міліметрового загартованого скла, що має підвищену стійкість до ударів.