Напевно, у багатьох людей виникає питання, а як можна приховати лічильник та інші комунікаційні з’єднання, щоб їх не було видно і при цьому не зіпсувати загальний вигляд інтер’єру. При цьому не має порушуватися доступ до них у разі потреби. Саме для цього і були придумані ревізійні люки.

Завдяки сучасним технологіям вдалося домогтися того, що люки можуть бути різних розмірів і форм, що в свою чергу допомагає зберегти загальний інтер’єр приміщення. Адже головне, щоб такий люк гармонійно вписався і був би максимально функціональним, в разі, наприклад, проведення ремонтних робіт водопроводу.

Завдяки ревізійному люка є отримати доступ до бойлера, лічильнику і фільтру. Як говорилося вище, люк може бути різних форм і розмірів. Так, для ванної підійде невеликий люк для того, щоб змінити фільтр або оглянути труби. Виникає питання, а як можна приховати водонагрівач великого розміру? Для цього підійде великий люк. Сьогодні в магазинах без проблем можна знайти і люки великих розмірів.

Крім того, варто відзначити, що люки можуть по-різному відкриватися. Вони можуть бути з орними або зсувними дверима. Що стосується самих дверей, то вони можуть мати одну або дві стулки. Якщо подивитися на статистику, то найпоширенішими варіантами є саме люки з орними дверцями.

Сьогодні в магазинах можна знайти велику кількість варіантів люків від різних виробників. При цьому їх все можна розділити на кілька груп:

  • Під плитку. Для того, щоб встановити дверцята вдаються до прихованого монтажу. У нішу дверцята допускається додати абсолютно будь-який матеріал. Для того, щоб відкрити такий люк можна використовувати дві присоски або просто натиснути.
  • Прихований відкидний люк. Подібний люк підійде приміщень невеликої площі. Спочатку може здатися, що він може бути не зовсім зручним, оскільки він є знімним.
  • Сантехнічний люк. Розміри таких люків можуть бути різними. Варто сказати, що можна придбати мозаїчний люк, який виготовлять на замовлення.
  • Ревізійний люк з пластика. Підійде для тих приміщень, які мають високий рівень вологості. Спосіб відкриття також може бути різним.