Якісний ремонт офісів – це запорука процвітання фірми. Запрошувати партнерів по бізнесу і клієнтів в непрезентабельне приміщення – це означає, як мінімум, висловити їм свою неповагу.

Не зайве тут згадати і про співробітників, які протягом більшої частини дня проводять в стінах офісу. І мова в даному випадку йде не тільки про оснащеність офісною технікою, так необхідної під час роботи, ергономічних меблів або розташуванні робочих місць. Робоча атмосфера в офісі багато в чому визначається такий прозою життя, як обробка стін, стель, підлог та інше. Зробити ремонт офісу якісно і недорого можна, але під силу це тільки фахівцям.

Інтер’єр офісу повинен відповідати поставленим перед компанією завданням. Тому на першому етапі доведеться визначитися з вимогами до зовнішнього вигляду приміщення, тобто вибрати стиль інтер’єру. Основні критерії замовник ремонту повинен бути готовий висловити вже при першому зверненні до послуг виконавця. Офіс буде оформлений в класичному або авангардному стилі – вирішувати доведеться відразу, оскільки під цей інтер’єр і буде складатися дизайн-проект приміщення. На цьому ж етапі необхідно визначитися і з сумою, яку замовник готовий витратити на ремонт, щоб відповідно до неї були обрані матеріали для обробки стель, стін, підлоги, перегородок та інше.

При розробці дизайну враховують розміри приміщення і побажання замовника по його зонування (якщо вони є).

Як правило, для облаштування невеликих приміщень на три-п’ять робочих місць зонування не використовують. Зводити перегородки доводиться в тому випадку, якщо площа офісу настільки велика, що це заважає виробничому процесу. Також необхідність в зонуванні виникає, коли необхідно облаштувати в межах існуючого приміщення, наприклад, кімнату для відпочинку або прийому їжі співробітниками, або переговорну.

Для зведення перегородок використовують, як правило, скло, сенвіч-панелі, гіпсокартон, металопластикові склопакети і профілі.

Що стосується статі офісу, то для його покриття не рекомендують використовувати лінолеум або ламінат. Найкраще офісні навантаження витримають керамограніт або керамічна плитка.

При обробці стін найбільш бюджетним варіантом стане декоративна штукатурка. Це і красиво (якщо роботи виконані якісно), і практично. Можна зупинити свій вибір і на шпалерах, але тоді вони повинні бути під фарбування.

Для стелі офісу зазвичай вибирають навісний варіант. Це швидко, зручно і вигідно.