Склінням балконів займаються багато власників житла в багатоквартирних будинках, що відносяться до старого житлового фонду, оскільки в новобудовах виступаючі конструкції нерідко відразу обладнуються всім необхідним.

Заходи дозволяють упорядкувати житлоплощу, розширивши її за рахунок вуличного простору. Оптимальним рішенням вважається профіль з алюмінію, ніж пластиковий аналог.

Розподіл за виконанням

Виготовляються як холодні склити конструктиви, так і теплі. Обидва варіанти надійно оберігають внутрішній обсяг від атмосферних опадів з вітрами, пилом, сажею, неприємними запахами, але відрізняються за здатністю зберігати теплову енергію.

В утеплених версіях в металевому каркасі монтуються здвоєні рами зі склопакетами. Профілі застосовуються з теплоізоляційними вставками, а скла в них встановлюються енергозберігаючі. Завдяки сучасним матеріалам ефективно зберігається тепло, тому на балконі допускається облаштовувати додаткову житлову кімнату або робочий кабінет, місце для індивідуальних релаксації.

Холодні модифікації коштують набагато дешевше, менше займають місця, але погано ізолюють простір від зовнішнього середовища. З цієї причини всередині взимку всього на п’ять градусів тепліше, ніж на вулиці.

Поділ за конструкціями

Сучасні моделі виробляються на замовлення рамними або безрамними. Стулки можуть в них розчинятися або розсуватися, як в шафах-купе. Примірник без рам повноцінно закриває площа з усіх боків, не перешкоджає проникненню сонячного світла.

Орної тип спрощує герметизацію щілин, віконні стулки можна щільно закривати. Вони підходять для великих балконів, так як для розкриття такого вікна потрібно вільне місце. Якщо зменшити ширину дверцят, то буде зручно користуватися і в умовах обмеженого простору. Розсувні зразки дозволяють все підвіконня зайняти квітковими горщиками, іншими предметами, корисними в побуті.

Іноді власники нерухомості орієнтуються на скління з виносом. В цьому випадку рама виноситься від парапету назовні за рахунок монтажу високоміцного сталевого каркаса. Вид засклення чудово розширює внутрішній простір.