Вітальня – це кімната в квартирі, де збирається вся сім’я для відпочинку, проведення урочистих заходів. Тут приймають гостей, обговорюють сімейні проблеми.

Вважається, що вітальня найбільш повно відображає смак господарів. Важливо, щоб обстановка вітальні у своєму розпорядженні до спокійного бесіді, була затишною і функціональною. Облаштування вітальні – процес захоплюючий і творчий. Успішно впоратися з таким завданням можна, правильно вибравши меблі для вітальні. Якщо вам потрібна якісна перетяжка меблів, то вам варто перейти на сайт меблевої майстерні Віконт.

Меблі з масиву

Краса, екологічність, стиль – ці критерії важливі. Вітальні з масиву дерева відповідають перерахованим вимогам найбільш точно. Оригінальна деревна текстура, запах, благородний зовнішній вигляд – практично еталонні якості меблів з масиву натурального дерева.

Вітальня – найбільша кімната в будинку. Зазвичай за допомогою меблів простір в цьому приміщенні зонируют, в такому випадку є місце для відпочинку, нічного сну, можливо, куточок для роботи. Виробники враховують це при створенні меблів з масиву для віталень.

Зазвичай гарнітур містить такі предмети:

– комоди;
– тумби для телевізора;
– модульні стінки;
– столи та стільці;
– журнальні столики;
– м’які меблі.

Цей набір може варіюватися: клієнт може вибрати лише певні предмети меблів, які підходять особисто йому.

З якої деревини виготовляють вітальні з масиву. Для виробництва меблів для віталень використовуються масиви бука, дуба, вільхи, берези. У будь-якому магазині представлені різні варіанти віталень з масиву берези. Це престижна меблі, предмет гордості господарів. Масив берези має високу міцність, достатню ударну в’язкість. Висушена масив берези по своїй текстурі нагадує бук. Волокна рівні, рівномірно забарвлені, з ніжним і поступовим переходом відтінків. Після обробки масиву ця унікальна текстура повністю зберігається і радує око господарів протягом багатьох років. Після обробки масив берези не має сучків і являє собою справжній зразок красивої деревини. В руках меблевих майстрів масив перетворюється в предмети меблів для вітальні, які в широкому асортименті представлені в магазині будь-якої компанії.