У малогабаритних приміщеннях потрібно зробити все, щоб кожен квадратний сантиметр використовувався максимально раціонально.

Якщо немає можливості поставити в передпокої велике дзеркало або просто повісити його на вхідні двері, ідеальним варіантом можуть стати вхідні двері з дзеркалом. Виглядають вони дуже красиво, дорого і естетично. І це як раз той варіант, який дозволяє заощадити простір, не втративши у функціональності.

Особливості вхідних дверей з дзеркалом

Дзеркало в даному випадку встановлюється на внутрішню сторону вхідних дверей. Такий прийом дозволяє візуально зробити простір ширше і поліпшити атмосферу в приміщенні. Двері можуть бути повністю декорована дзеркалом, а також воно може розташовуватися окремої смугою. Існує і ряд інших варіантів – сучасне виробництво задовольняє будь-які можливості покупців.

На дерев’яному полотні можна встановити овальне дзеркало, а можна створити справжню дзеркальну композицію. Двері виглядають дуже нестандартно, вони стають родзинкою квартири і дозволяють отримати бажане поєднання естетики і функціональності. Ніхто не сперечатиметься з тим, що такі двері виглядають престижно і дорого.

Вони виготовляються з урахуванням всіх вимог і стандартів. Дзеркало створює ілюзію крихкості і невагомості, але насправді надійність таких дверей неймовірно висока – зловмисникам до вас в квартиру не забратися, двері захистять від холоду, шуму і неприємних запахів.

Популярні також і дзеркальні міжкімнатні двері. Візуально розширюючи простір, вони роблять дизайн інтер’єру більш витонченим і вишуканим. Двері можуть бути повністю дзеркальними або з дзеркальними вставками. В останньому варіанті дуже цікаво виглядають всілякі поєднання (наприклад, дерево і дзеркало). Сучасні виробники пропонують безліч нетривіальних рішень, які дозволяють задовольнити потреби і бажання кожного покупця.