Після того, як встановлено пластикові вікна, необхідно провести заключний етап з облагороджування віконних прорізів. Здійснюється це за допомогою облаштування відкосів, які дозволяють вікнам виглядати привабливо і завершено.

Будь-які укоси пластикових вікон є поверхню стін, яка знаходиться навколо вікна. Вони бувають, як зовнішніми, так і внутрішніми. Сьогодні ми детальніше поговоримо про внутрішні укосах.

Не варто думати, що укоси виконують тільки естетичну функцію. Без них неможливо домогтися гарної звуко- і теплоізоляції. Крім того, укоси запобігають появі конденсату на вікнах і захищають монтажну піну від руйнування, як повідомляє Рифат Гарипов.

Вибір типу укосів для пластикового вікна:

1. Обштукатурені укоси. Цей тип укосів плюсів має набагато менше, ніж, ніж, мінусів. По-перше, з плином часу оштукатурені укоси починають втрачати свій презентабельний вигляд (тріскаються, блякнуть і т.п.). По-друге, їх облаштування досить трудомістким і розтягнуто в часі. І по-третє, домогтися якісної теплоізоляції з ними не вдасться, що призведе до запітніння вікон.

2. Укоси з гіпсокартону. Цей вид укосів привабливіший в порівнянні з попереднім, але також має такий недолік, як трудомісткість процесу і тривалість робіт. Але головний мінус – гіпсокартон боїться вологи. Тому в приміщеннях з підвищеною вологістю їх встановлювати не рекомендується. Але зате такі укоси привабливі, акуратні та дозволяють домогтися гарної звуко- і теплоізоляції.

3. Укоси з пластикових панелей. Даний вид укосів є універсальним і має ряд переваг в порівнянні з двома попередніми видами. Укоси з пластикових панелей мають привабливими естетичними якостями, легкі в прибиранні та відрізняються швидкістю монтажу. Пластикові панелі, використовувані в якості матеріалу для укосів, вже володіють необхідними якостями звуко- і теплоізоляції. І, що найголовніше, таким укосів не страшна ніяка волога.