Матеріал, який створює імітацію шорсткої фактури звичайної бетонної конструкції, відноситься до різновидів арт-бетонів. Він став новітнім напрямком в сучасному інтер’єрному дизайні, обробці фасадних площин.

Однак при цьому швидко зміг завоювати популярність. Вирішують придбати штукатурку під бетон багато власників нерухомості, тому що вона володіє наступними плюсами.

Просте використання

Штукатурна суміш поставляється в порошкоподібному стані. Приготування за інструкцією виробника не забирає багато часу. Після цього розчин легко розподіляється по стінових поверхонь, так як виконавцю не потрібно домагатися рівномірності нанесення.

Пластичний склад потребує лише в застосуванні спеціалізованих трафаретів, що відтворюють ефект наявності залізобетонних виробів. Оскільки для робіт не потрібна особлива підготовка, то всі заходи реально виконати своїми силами. Відсутність необхідності в залученні досвідчених штукатурів дозволяє істотно зменшувати витрати.

Універсальність

Художня штукатурка годиться для облагороджування стін в будівлях будь-якого призначення, включаючи виробничі цехи зі складами. У житло такої декор чудово виглядає в кухні з ванною, прихожей. Комерційні об’єкти теж охоче прикрашаються матеріалом. До них відносяться ресторани з готелями, офісними приміщеннями.

Естетична зовнішність

Фактура з натуральної рельєфністю згладжує всі погрішності несучих елементів, тому вони візуально сприймаються вишукано оформленими. Наявність грубуватого виду лише підкреслює стиль, дизайнерський задум через повсюдне прагнення до мінімалізму з оголеними стінами. Завдяки цьому досягається гармонізація зі всілякими предметами і речами, що знаходяться в кімнаті.

Чудово поєднується з дерев’яною меблюванням, підлогою з дощок, панорамними вікнами, вітринами, лінолеумом, металевими освітлювальними приладами, цегляними перегородками, керамічної продукцією.

Різноманітність

Фактурність забезпечується різної глибини. Пластичність обробки дозволяє формувати малюнки, як з дрібними рельєфними візерунками, так і великорозмірними деталями, включаючи повноцінні барельєфи. Багатство колірної палітри, що досягається введенням барвників, розширює можливості по оформленню стінових композицій.