Кітч – це незвичайний стиль інтер’єру, розрахований на людей з особливим смаком. Ідея створення полягає в розриві шаблонів і стереотипів, він означає протиріччя і відсутність смаку.

Сміливий кітч дозволяє поєднувати абсолютно різні речі і отримувати нестандартні рішення. Ви можете подивитися дивани незвичайних забарвлень і форм, і підібрати цікавий варіант для вітальні нестандартного дизайну. Оформити таку незвичайну вітальню самостійно складно, тому як необхідно вміти поєднувати непоєднуване.

Характеристика

Для кітчу характерно використання яскравих кольорів, активно використовуються кислотні відтінки. В інтер’єрі присутні різні візерунки і малюнки. Для обробки використовуються дешеві, штучні матеріали. Для кітчу характерно використання великої кількості предметів декору.

Можна встановлювати різні статуетки, годинник, картини, і вони можуть зовсім не поєднуватися між собою. Обов’язковим елементом повинні стати дзеркала в широкому достатку.

Для оздоблення стін можна використовувати фарбу, і пофарбувати стіни в різні кольори. Можна доповнити їх малюнками і принтами, поєднуючи різні стилі. Для обробки стелі можна використовувати 3д шпалери з яскравими зображеннями. Для обробки підлоги рекомендується використовувати плитку різних кольорів. Доповнити його можна яскравим килимовим покриттям. Характерно використання великої кількості джерел освітлення. Доречними будуть світильники незвичайних форм і неонові підсвічування.

Для доповнення інтер’єру відмінно підійдуть різні картини. Можна сміливо використовувати текстиль, і незвичайні рішення. Вікна можна оформити шторами з незвичайними елементами або шторою з намистин. Рекомендується використовувати елементи декору з різних стилів і тематик і комбінувати їх між собою, це дозволить створити унікальний, нестандартний інтер’єр.

Вибір меблів

Кітч не має обмежень і вимог у виборі меблів. Рекомендується поєднуватися різні стилі і матеріали. Візьміть за основу один стиль, наприклад, – класичний, і доповнюйте його іншими сміливими елементами. Рекомендується для контрасту застосовувати антикварні і сучасні предмети меблів.

Кітч підходить для сміливих і творчих особистостей, які люблять нестандартні рішення. Кітч дозволить створити яскраву вітальню з особливою атмосферою і унікальним дизайном інтер’єру, які неможливо повторити.