Дзеркала присутні в інтер’єрі будь-якої квартири. Але далеко не кожен власник нерухомості знає, як вибрати відповідне дзеркало. Справа в тому, що за допомогою дзеркал з’являється унікальна можливість зміни внутрішній простір приміщень. Природно, мова йде виключно про візуальну складову.

Нижче будуть надані практичні поради щодо вибору і застосування великих дзеркал в уже існуючому інтер’єрі. Насправді практичне застосування дзеркала в інтер’єрі не вимагає складних маніпуляцій.

Поради щодо вибору хорошого дзеркала

Нижче представлені основні критерії, які дозволять уникнути вибору дзеркала жахливої ​​якості:

  • не звертайте уваги на дзеркала, товщина яких менше 2 мм (вони, по-перше, спотворюють відображення, по-друге, дуже легко пошкоджуються при монтажі);
  • при виборі звертайте увагу на лицьову і задню поверхні;
  • віддавайте перевагу дзеркалам, виконаним зі срібла;
  • вибирайте дзеркала, кромки яких ретельно відполіровані.

У разі, якщо на лицьовій стороні присутні огріхи, це безперечно відбитися на якості відображення. Майте це на увазі. Ні в якому разі не намагайтеся різати дзеркала самостійно. Ви зможете ненавмисно пошкодити амальгаму.

Це в подальшому призведе до виникнення корозії. В цьому випадку дзеркало можна буде лише викинути. До речі кажучи, про влагозащіте дзеркала говорить яскраво-виражений зелений колір із зворотного боку.

Якщо зворотна сторона дзеркала покрита бузкової, фіолетовою фарбою, вона явно не захищена від води. Її потрібно буде виконувати самостійно. Присутні різні варіанти.

Необхідність вибору дзеркала при денному освітленні

Мабуть, найголовнішим правилом вибору дзеркал є покупка після оцінки обраної моделі при денному освітленні. Тільки таким чином Ви зможете знайти навіть дрібні дефекти.

При розташуванні прямокутного дзеркала вертикальним чином, візуально стелі будуть збільшені. Якщо Ви хочете бачити себе в дзеркалі в повний зріст, доведеться вибирати модель не менш, ніж 1 метр у висоту. Горизонтальне розташування візуально розсуне межі кімнати.

При монтажі дзеркала звертайте увагу на те, що при експлуатації приміщення не повинно виникати ризиків пошкодження дзеркальної поверхні. Крім того, навіть встановлене дзеркало завжди повинна мати можливість бути демонтується в найкоротші терміни.