Італійські міжкімнатні двері і моделі від інших європейських виробників відрізняються вишуканим дизайном і якістю.

Однак, як вибрати відповідне виріб серед такого великого вибору? Нижче наведені корисні рекомендації для тих, хто збирається робити ремонт.

Матеріал

Найбільш дорогий вид – двері з цінних порід деревини (наприклад, з дуба і кедра). Найчастіше вони прикрашені різьбленими візерунками, тому підходять для створення розкішного класичного стилю. Мінус – складність догляду і можливість деформації.

Оптимальний варіант – екошпон, який відрізняється екологічною чистотою і за своїм зовнішнім виглядом практично не відрізняється від натурального дерева, проте коштує дешевше.

Недорогий варіант – пластик. Він підходить для офісних дверей або полотен для приміщень з господарським призначенням.

Конструкційні особливості

Для економії вільного простору зверніть увагу на розсувні двері-купе, які пересуваються по спеціальних напрямних. Моделі підходять для просторої вітальні, в тому числі для сучасного дизайну. Також можна придбати і стандартні орні двері з однією або двома стулками. Найбільш бюджетний варіант – конструкції-гармошки, які виготовлені з складного пластика.

Зовнішній вигляд

Покупці можуть замовити двері у вигляді суцільного полотна без декоративних елементів, проте такий варіант підходить лише для стилю мінімалізм. Для любителів модерну європейські виробники випускають двері з горизонтальними скляними або дзеркальними вставками різної ширини.

Відмінні риси класики – наявність різьблених декоративних елементів, на деяких моделях є піскоструминне напилення. Виробники випускають двері світлих і темних відтінків, вибір залежить від інших предметів інтер’єру. Важливе правило: при замовленні кількох дверей для кожної кімнати все вони повинні бути виконані в єдиному стилі, тому рекомендується купувати однакові моделі.

Не варто забувати і про вхідні сталеві двері, внутрішня частина яких може бути виконана в одному кольорі і стилі з міжкімнатними. Завдяки цьому інтер’єр буде цілісним і гармонійним. Рекомендується купувати конструкції від відомих виробників з гарантією. Перед замовленням варто вивчити відгуки інших покупців.