Ліжко у спальні – найважливіші меблі в квартирі. Саме вони будуть заряджати вас енергією на цілий день.

Від її комфортності буде залежати спокій в родині і на роботі. Навіть в самій огидною погоді добре відпочив і виспався людині неважко відшукати що-небудь веселеньке.
Вираз «встати не з тієї ноги» йде саме звідси: поганий сон, а причина – незручне ліжко!

Погодьтеся, що до її вибору та купівлі варто поставитися з повною серйозністю.
Виробників нині море. Асортимент великий.

А що потрібно вам?

  • Чи повинна вона бути величезною або вузькою і невеликий?
  • Високої, як царський трон, а може майже на рівні підлоги?
  • З великим широким узголів’ям, а може, навіщо воно потрібне?
  • З ящиками для зберігання, або в них немає потреби?
  • Чи знадобиться підйомним механізмом?
  • Які спинки вибрати: дерев’яні, металеві, в шкірі або в тканини? Тобто чи буде вона дерев’яною або металевою?

І нарешті, який колір більш актуальний для неї?

Тепер треба розібратися з собою і вирішити, що вам приємніше. Спати вільно, з розмахом, або скукожіться в клубочок на цілу ніч? Це уточнить розміри вашому ліжку. Висота також визначається індивідуальним перевагою. Чи комфортно буде лежати на високій і вставати з неї, або спокійніше почувати «землю під ногами» на низькій?
Ви любите почитати перед сном, подивитися телевізор. І щоб пульт був під рукою і купа книжок, в якій можна попорпатися на сон грядущий. Тоді вас порадує широке узголів’я.

Ящики говорять самі за себе. Кожна жінка знайде, що в них покласти. Зайве запасне ковдру або коробку з новими чобітками, які ще не прийшов час взути?

Хтось віддасть перевагу сучасному підйомний механізм. Варто зауважити, що він не для щоденного використання. Навіть якщо ідеально працює, часто лазити в нижній відсік, піднімаючи ліжко, навряд чи ви захочете. Швидше за все, будете використовувати для зберігання рідко затребуваних речей.

Оббивка спинок теж потребують вашого вибору при покупці. Вона може дратувати чи заспокоювати. Тканина дасть затишок, шкіра – зручність в користуванні.

Зовнішній вигляд також грає не останню роль у створенні душевного і тілесного комфорту. Адже у кожного свій смак на нього.

Хтось захоче придбати ліжко в спальню з помпезними вензелями, щоб відчувати себе, при цьому королевою. Інші віддають перевагу простоті і скромність.

Сьогодні дуже популярний білий колір. Данина це моді чи визнання за ним легкості, свіжості, чистоти і спокою? Кожен з нас має право мати свою думку. Замовити ліжко з якого-небудь дорогого екзотичного дерева рідкісної породи або придбати простеньку, недорогу і зручну?

Вам залишається тільки вирішити, на який з них будете відчувати, що ви у себе вдома, і вам тепло і затишно. Звичайно, не забудьте при цьому заглянути в гаманець, щоб нічим ваш спокій не порушить.

Вдало продумана покупка назавжди вилікує вашу безсоння і забезпечить вам міцний здоровий сон!