Кожен власник ресторану при створенні інтер’єру замислюється в першу чергу про те, як зробити дизайн більш затишним, щоб залучити більше клієнтів і організувати неперевершену розслаблюючу атмосферу.

Все більшу популярність останнім часом набирає дерев’яні меблі для ресторану і кафе. Це й не дивно, так як дерево є природним матеріалом, воно забезпечує комфортну обстановку і сприятливо впливає на людський організм, заспокоюючи і надаючи сил.

Крім того, меблі з масиву має естетичний зовнішній вигляд, надає внутрішньому оздобленню вишуканість і підкреслює багатство інтер’єру.

Переваги дерев’яних меблів в місцях громадського харчування

Ось основні плюси:

  • Екологічність. Так як деревина – натуральний матеріал, він абсолютно безпечний для здоров’я людини і навколишнього середовища, відмінно підходить для створення розкішного інтер’єру в ресторанах і кафе. Столи і стільці не виділятимуться токсичних з’єднань.
  • Практичність. Конструкції з дерева будуть служити довгі роки, не втрачаючи своєї привабливості, що дуже актуально для ресторанів. Адже при великому потоці клієнтів постійні механічні дії можуть зіпсувати зовнішній вигляд меблів.
  • Естетичність. Такі меблі будуть відмінно вписуватися в будь-який інтер’єр, надаючи йому благородство. Натуральні матеріали ніколи не виходили з моди, а останнім часом набули ще більшої популярності. Тому, обстоював ресторан дерев’яними меблями, він буде виглядати стильно і приверне більше молоді і людей старшого покоління.
  • Енергетичні властивості. Дерево здатне випромінювати позитивну енергетику, яка допомагає зарядити організм, додати сил і поліпшити роботу нервової системи. Особливо добре впливають на здоров’я дуб, береза, клен, акація, сосна, бук і деякі інші. Тому краще вибирати меблі з цих порід дерева.
  • Стійкість. Деревина не боїться різких перепадів температур і підвищеної вологості, до того ж при виготовленні вироби покривають спеціальним нетоксичним лаком, який перешкоджає гниттю. Тому меблі з дерева можна виставляти на літні майданчики, створюючи гармонійне поєднання з навколишньою природою.
  • Можливість реставрації. При постійній експлуатації з часом можуть з’явитися подряпини і відколи на поверхні, однак їх можна повністю прибрати і повернути меблів первісний вигляд. Ця відмінність від металевих конструкцій, з яких не так легко усунути дефекти.

Для створення оригінального і унікального інтер’єру барна стійка, виготовлена ​​на замовлення, стане відмінним рішенням. Також можна окремо замовити дерев’яні меблі незвичайного дизайну, який підкреслить стилістику місця і створить певну атмосферу. Так як дерево – досить податливий матеріал, створити химерні фігури на спинках стільців або прикрасити ніжки столів оригінальним орнаментом не складе труднощів.

Якщо власник дійсно хоче створити із закладу прекрасне, заспокійливо місце, яке має в своєму розпорядженні на приємне проведення часу, то меблі з масиву дерева йому в цьому допоможе.