Більшість фахівців набувають пилососи для будинку, тому дуже потужні моделі їх не цікавлять. До того ж потужність безпосередньо залежить від вартості. Який же сенс у тому, щоб переплачувати велику суму за потужність і функціонал, які все одно не будуть задіяні?

Тому в першу чергу є сенс розповісти саме про бюджетні моделі, які користуються найбільшою популярністю і можуть стати вдалим вибором для більшості читачів. Також ця категорія зацікавить тих, хто хоче придбати легкий і компактний будівельний пилосос.

1. FIRST AUSTRIA 5546-3

Дуже вдалий будівельний пилосос, цілком заслуховувати того, щоб починати огляд саме з нього. Фільтр тонкого очищення значно підвищує ефективність прибирання. До того ж, прибирання можлива не тільки суха, але і волога, що не залишає пилу і складним забруднень ні найменших шансів. Потужність приємно здивує навіть самого прискіпливого користувача – 2,2 кВт. При цьому довжина мережевого шнура становить 5 метрів, що дає можливість вільно наводити порядок навіть в досить просторому приміщенні.

Вельми бюджетна і при цьому якісна модель FIRST AUSTRIA 5546-3, здатна стати вдалим вибором для багатьох покупців.

Телескопічна трубка дуже зручна, так як у кожного користувача є можливість легко підлаштувати її під свій зріст. Три насадки дозволяють підібрати підходящу для конкретної прибирання. Аквафильтр об’ємом в 6 літрів значно знижує кількість пилу при роботі. Судячи з відгуків пилосос радує навіть найбільш вимогливих власників.

Переваги:

  1. велика кількість насадок;
  2. висока потужність всмоктування;
  3. функція видування;
  4. низька ціна;
  5. аквафильтр, що утримує пил.

Недоліки:

  1. вага в 7 кілограм;
  2. високий рівень шуму.

Кращі будівельні пилососи ціна і якість

Фахівці, які цінують свій час і час клієнтів, намагаються купувати більш потужну техніку, кращі будівельні пилососи в Україні можна придбати за посиланням. Так, потужний будівельний пилосос коштує недешево.

Зате в результаті можна отримати дійсно якісну, зручну і надійну техніку, завдяки якій прибирання навіть великих, сильно забруднених приміщень буде займати мінімум сил і часу. Тому включимо в наш огляд кілька таких моделей.

1. KARCHER WD 3 Premium

Просто шикарний будівельний пилосос від «Керхер» – одного зі світових лідерів в області інструментів для ремонту і будівництва. Занадто високою потужністю він похвалитися не може – 1000 Вт. Але все-таки для сухого прибирання та збору дрібного сміття, пилу, цього цілком достатньо. Мережевий шнур на 4 метри дозволяє легко наводити порядок в досить великих приміщеннях. Місткість мішка становить 17 літрів – цього вистачить на кілька великих прибирань. Комплектація порадує будь-якого досвідченого користувача. Крім п’яти насадок є ще й дві гумових накладки, завдяки чому ефективність прибирання та комфорт роботи значно зростають. Всі вони зручно покладені в спеціальних виїмках для насадок.