Головним помічником в грамотному виборі житла для відпочинку та / або здачі в оренду вам стане здорова недовірливість. Так Так саме так!
На цьому відносно невеликому острові можна знайти житло на будь-яку кишеню.

Переваги покупки дорогого житла

Той, хто вкладе в придбання нерухомості суму понад 2 млн євро, може подавати заяву на громадянство. Пояснювати, навіщо потрібен паспорт країни-члена Євросоюзу, не потрібно. Це дуже полегшує як саму процедуру подорожі в майже 100 країн, так і користування в них кіпрської кредитною карткою, будь-якого банку. До речі, банк по-грецьки називається «трапези»: з’їдять грошики чемно і непомітно, легко запам’ятати!

Якщо ви збираєтеся відкривати в країні бізнес, виїжджати на переговори в країни Європи, Азії, Африки та інших Америк, купіть великий котедж в одному з центральних кіпрських міст на сайте, де можна розташувати і житлову половину, і ділові приміщення.

Податки і комунальні платежі на острові досить низькі, крім того, бізнесменові частина комунальних витрат списується з річного доходу.

Подобається такий варіант – вбийте в Інтернет запит «Купити серйозну нерухомість на Кіпрі», виберіть компанію, і нехай агенти відбирають відповідні варіанти. Попередьте, що дивитися приїдете все відразу, щоб по кожному пропозицією не смикали, а далі – їхня робота.

Канарку за копійку

Відпочивати, щоб не по готельному розпорядку, а у себе вдома і дешево, теж цілком вирішувана проблема.

варіанти:
Доручити агенту пошук чогось симпатичного в турецькій частині Кіпру. Житло обійдеться в 2-3 рази дешевше, ніж в Лімасолі або Пафосі, а кращі пляжі острова, включаючи чудову Фамагусту, до ваших послуг. Турки до громадян Росії ставляться з симпатією, багато по-російськи говорять. І допоможуть, і підкажуть, і пояснять. Пляжі будете обстежити по ходу. Якщо вас не бентежить гучна музика, вибір зробити легко, якщо любите тишу – краще взяти в оренду машину і від’їхати від міста по узбережжю на 2-3 км. Обладнані пляжі є скрізь.

Більшість кіпріотів (і частина туристів) в море не купаються взагалі або 1-2 рази на тиждень. Між будинками обладнуються басейни, вода в яких прогрівається швидко, плавати можна з березня по листопад. Басейн доступний не кожному: у мешканців є ключі від решітки, сторонньому потрапити на територію – ніяк. Вода проточна, прибирання – щоранку. Є парасольки, лежаки, крісла для відпочинку. Десь в 5-6 км від моря квартири і будиночки на 15-20% дешевше.

Погодитися на покупку невиплаченої попереднім господарем власності. Буває, що дома побудують, квартири розпродадуть, але хтось із мешканців виплачувати гроші не може. Таку квартиру конфіскує банк і виставляє на торги. Перевага – що банку потрібно тільки «відбити своє», тому ціни бувають невисокими. Як правило, це нові квартири, чистенькі, охайні, але не мебльовані – тільки вбудовані шафи, навіть газової плити і холодильника немає. Частина зекономлених грошей, звичайно, піде на меблювання – але обставляти квартиру не обов’язково в один рік. Багато хто купує мінімум: тостер, плиту, кондиціонер або вентилятор, холодильник, а решта – поступово. Навіть ліжка іноді купують через рік, на паркетній підлозі, якщо підстелити ковдру, дуже солодко спиться!

Погодитися на покупку в старому фонді. Плюси – тихі квартали, прекрасні види, високі стелі в квартирах, відмінна вентиляція. Так, доведеться поступово (або відразу) вкласти гроші в серйозний ремонт – як правило, це роблять частинами: в цьому році – всі труби і проводка, в майбутньому – повне переобладнання кухні і т. П. Це вигідне вкладення: коли квартира приведена в порядок , ви зможете і здавати її за хорошою ціною, і якщо захочете, продати вдвічі дорожче, ніж купили.