Вишуканий смак дизайнера, втілений в унікальному світильнику, надає індивідуальність будь-якого інтер’єру.

Оригінальна форма таких світильників в поєднанні з функціональністю дозволяють використовувати їх не тільки як предмет мистецтва, а й за прямим їх призначенням – як освітлювального приладу.

Творча задумка світових художників дає можливість кожному з нас наповнити власний світ будь-яким дизайнерським рішенням. Це може бути оригінальна підвісна люстра, яка буде наповнювати вітальню кришталевим теплом. Або незвичайна настільна лампа, яка додасть легкий штрих в сучасний дизайн кабінету. За допомогою вишуканого торшера можна домогтися яскравого акценту і наповнити кімнату додатковим світлом.

При створенні нових моделей дизайнери експериментують не тільки з формами, а й з матеріалом. Крім звичних скла і металу художники використовують у своїй роботі дерево, кераміку, полімерну смолу, акрил і ін. Матеріали. Отримані рішення мають виразний зовнішній вигляд навіть при вимкненому світлі.

Головними трендами на сьогоднішній вважаються:

  • М’яке золото. М’які відтінки матового золота в обробці каркасів або абажурів ефектно виглядають в будь-якому інтер’єрі, як в класичному, виконаному в традиційному стилі, так і в ультрасучасному.
  • Ретро. Сучасна інтерпретація промислового, заводського або вокзального освітлення має більш витончені форми і деталі, що наближає їх до справжніх творів мистецтва. Сучасне виконання лампочок Едісона – настільні лампи конторського типу з неоновим світлом.
  • Mid-century modern (модерн середини століття) – стиль, що зародився після Другої світової війни. Світильник в даному випадку повинен бути не тільки функціональним, але і декоративним елементом інтер’єру. Головне, щоб люстри і торшери мали абстрактну форму і виглядали як справжній витвір мистецтва.
  • Біжу. Світильники, що створюють «вау» -ефект, з моди поки не виходять. Сучасні рішення більше нагадують ювелірні прикраси, але зі збереженням мінімалізму.