Меблі для кухні слід вибрати з урахуванням практичності, функціональності та красивого зовнішнього вигляду. Забезпечити максимально приємну атмосферу та комфортні умови роботи можна за допомогою правильно вибраної гарнітури.

Сучасні виробники пропонують моделі різних видів, форм, стилів і відтінків, завдяки чому завжди можна зробити оптимальний вибір. За потреби завжди можна оформити індивідуальне замовлення та придбати кухонні меблі під індивідуальні параметри та вимоги.

На що звернути увагу?

Меблі на замовлення відмінно підходять для маленьких кухонь, а також приміщень з нестандартного планування. При покупці меблів, необхідно звернути увагу насамперед на розміри. Для того, щоб меблі ідеально вписувалися в загальну обстановку, заздалегідь потрібно виконувати правильні виміри. Важливими критеріями вибору є:

  • матеріал;
  • колір;
  • функціональність;
  • стиль та іне.

Кухня постійно піддається впливу вологи і пари, тому під час виборів матеріалу, слід врахувати ці особливості. Слід звернути увагу на вироби, які стійкі до пари, вологи, не накопичують жир, не схильні до корозії, до утворення грибків, плісняви ​​та ін. Меблі для кухні також повинні бути простими у догляді. Відмінним вибором стануть сучасні моделі з МДФ, деревини, акрил, пластик, ДСП та ін. Деревина, ДСП, МДФ піддаються спеціальної обробки, завдяки чому отримують вишукані експлуатаційні властивості. Важливе значення має матеріал стільниці. Найбільш популярні стільниці зі штучного каменю та акрилу. Такі поверхні легко очищаються від жиру та іншого забруднення.

Стильна кухня

Кухонні меблі повинні бути функціональними, з численними шафками для зберігання посуду та інших речей. Практичність та гарний вигляд також є важливими факторами вибору. Зовнішній вигляд меблів дозволить надати кухні вишуканий дизайн-інтер’єр, підкреслити смакові уподобання та індивідуальність господарів. Кухню можна оформляти у будь-якому стильовому напрямку, але якщо не зможете самостійно визначитися з вибором дизайну, слід звернутися за допомогою досвідчених фахівців. Вони допоможуть грамотно вибрати кожну деталь гарнітури та створити на кухні приємну, унікальну атмосферу.