Фіналом будь-яких ремонтних робіт, що радує погляд багато років, є оздоблення. Перед початком оздоблення офісів, замовники представляють саме остаточну картинку, погоджуючи з дизайнерами колір стін, паркету, форму дверних арок та інші важливі моменти.

Безсумнівно, обробка офісу складається з безлічі етапів, які відразу не видно стороннім: видалення старих оздоблювальних матеріалів, заміна електропроводки, каналізаційних труб, узгодження і проведення перепланування приміщення з частковим руйнуванням стін – все це є неодмінними складовими частинами будівельних робіт.

Перед початком оздоблювальних робіт, важливо конкретизувати деталі в стилістичному, колірному, фактурному вирішенні приміщення. Найчастіше при обробці офісних приміщень дизайнерські рішення досить стримані, чого не скажеш про обробку, наприклад, квартир. Важливо, щоб стилістика приміщення була єдиною.

Вибираючи на сучасному ринку оздоблювальних матеріалів підходящі варіанти, не обов’язково віддавати перевагу найдорожчому і модному для забезпечення високоякісної обробки. Варто проконсультуватися з фахівцями з приводу вибору будматеріалів. Адже в більшості випадків обробка вимагає більш стійких матеріалів, розрахованих на перебування чималої кількості співробітників і відвідувачів.

Більшість людей вважає, що коли стіни пофарбовані, підлоги застелені, освітлення змонтовано, а стелі декоровані, обробка приміщення завершена. Однак це є лише половиною оздоблювальних робіт. Чимала частка складається в підборі аксесуарів, текстильних елементів – штор, офісних меблів, чохлів та ін. Тільки після цього, коли все буде розташовуватися на своїх місцях, можна впевнено заявити про закінченою обробці офісного приміщення.