При облаштуванні свого житла кожен власник прагне облаштувати його якомога комфортніше і привабливіше. Доводиться визначатися не тільки з вибором м’яких та корпусних меблів, а й елементами декору. Сьогодні зупинимося на виборі корпусних меблів для квартири.

При виборі корпусних меблів для не стандартної планування можуть виникнути певні труднощі. Але, завдяки наявних пропозицій на ринку меблів, можна підібрати меблі абсолютно різної конфігурації.

Розглянемо деякі нюанси вибору корпусних меблів в квартиру.

Для виготовлення корпусних меблів може застосовуватися такий матеріал, як: «МДФ», «ДСК», а також дерево коштовних порід. Останній вид матеріалу найбільш якісний. Але сучасне виробництво має можливість виробляти меблі та з іншого якісного матеріалу, який не поступається за своїми якостями.

Варто звертати особливу увагу на покриття корпусних меблів, якщо у виробництві використовувався матеріал МДФ або ДСП. Це пов’язано з тим, що замість полімеру виробник може використовувати шпон або плівку паперову. В даному випадку, при використанні якісного шпону спільно з покриттям лаку буде краще в порівнянні паперової плівкою.

Зовнішні торці повинні мати кромку розміром 2 міліметри, виняток матеріал з дерева цінних порід, який оброблений пластиком. Клей не повинен виступати.

При замовленні меблів потрібно врахувати всі дрібниці, щоб уникнути зовнішніх дефектів. Так, наприклад, кріплення не повинні бути видні. Правильна конструкція приховує з всередині.

Крім, матеріалу, конструкції і якості меблів варто звертати увагу на деякі моменти, як: хто справив саме полотно; якість комплектуючих і фурнітури (склад, найменування і тд); ціна складання меблів і гарантія; місце знаходження меблевої компанії (це може вплинути на вартість по доставці).

При виборі корпусних меблів не варто забувати про фурнітуру. Вибір фурнітури досить великий. Варто тільки визначитися з якістю і дизайном. Найкраще купувати фурнітуру у перевірених часом виробників. Відгуки покупців допоможуть зробити правильний вибір.