Ванна кімната – найбільш відвідуване місце в будинку. Саме тому їй потрібно приділити особливу увагу, прикрасити так, щоб вона піднімала настрій в будь-який сезон. Кожна річ у ванній повинна бути не тільки практичною і потрібною, але і красивою. Тому раковина в ванну також повинна бути оригінальною.

Дозатор для мила

Для цього буде потрібно скляна баночка з кришкою, багато клейових паличок. Починається оформлення дозатора з нанесення клею на поверхню банки у вигляді будь-якого цікавого візерунка. Клей починають наносити знизу. Після чого, потрібно дочекатися його повного висихання. Наступний шар наноситься трохи вище попереднього. І так залишається висихати кожне коло. Уже застиглі патьоки клею нагадують солодкий крем.

Тепер необхідно підготувати кришку. У магазині можна купити простий і недорогий дозатор для мила. Далі, маркером відзначається центр кришки, після чого в цьому місці просверливается отвір, в яке буде вставлятися дозатор. Після цього, банку з клейовим візерунком покривається білою фарбою. Потім, під дозатор вставляється мотузка і закріплюється за допомогою клею. Далі, мотузка замотується по спіралі по кришці, в яку вставлений дозатор. Для надійної фіксації її краще злегка придавлює пальцями. Після цього можна починати розфарбовувати банку різнокольоровими фарбами, даючи волю творчості і фантазії.

Таким чином, виходить кумедна і яскрава мильниця, яка підніме настрій навіть в самий похмурий день. Також плюс такої дизайнерської речі в тому, що вона підійде під будь-яке оформлення ванної кімнати.

Дзеркало

Дзеркало у ванній кімнаті – найважливіший і затребуваний аксесуар, тому і прикрашати його потрібно відповідно.

Для початку необхідно взяти великий квадрат фетру, пластиковий килимок-грати, який послужить каркасів. Його необхідно приклеїти до поверхні фетру і загнути краю. Після чого, зрізати куточки, щоб запобігти утворення великих горбів тканини. До задньої частини дзеркала приклеюється двосторонній скотч, з якого пізніше знімається захисний шар. Саме дзеркало приклеюється до килимка-каркасу.

По краях дзеркала приклеюється мотузка. Обмотування триває по колу, до повного заповнення простору. Після того, як обмотка дійде до краю каркаса, з мотузки потрібно сформувати петельку. Після чого, на мотузку можна приклеїти всілякі черепашки, морські зірки, які можна розфарбувати яскравими фарбами.

Порада: найкраще зафарбовувати такі прикраси не цілком, а лише виступаючі частини і трошки бічні поверхні. Також можна розфарбувати і саму обмотку.

Дзеркало готове. Тепер можна дивитися на морських мешканців щодня.