Створити цікаве оформлення в кімнаті можна не тільки за допомогою меблів або шпалер. Хорошим помічником в цій справі для вас може стати дзеркальне панно.

Воно являє собою набір дзеркальних плиток різної форми, які разом формують цікаву композицію. Найчастіше плитки виконуються у вигляді квадратів, ромбів, прямокутників і трикутників.

Сегменти панно можуть мати різні розміри. Композиція може розбиватися як на безліч дрібних частин, так і на кілька великих сегментів. Додатково плитки можуть прикрашатися декоративними елементами, фарбуватися в різні кольори.

Де можна використовувати дзеркальне панно?

Дзеркальна плитка досить стійка до впливу вологи, високих і низьких температур. Це дозволяє встановити панно в якості кухонного фартуха.

Особливо хорошим рішенням буде композиція з піскоструминним малюнком на поверхні або з патинована дзеркалом.

Таке панно виглядає дуже ефектно, і в той же час на ньому менш помітна бруд, яка неминуче буде потрапляти на скло під час готування. Але це не повинно вас зупиняти в облагороджування вашої кухні.

У передпокої можна встановити дзеркальне панно, витягнуте в висоту. Воно гармонійно впишеться в невеликий метраж приміщення, буде виконувати роль дзеркала, в яке можна буде роздивитися перед виходом на вулиці.

Ну і головне – це вдихне нове життя в ваш передпокій, так як цього приміщення часто не приділяють особливої ​​уваги і не заморочуються над його оформленням.

Для спальні також знайдеться свій варіант оформлення панно. Тут можна встановити його над ліжком і додатково оснастити освітленням – вийде дуже цікавий нічник.

Для дітей установку дзеркального панно можна перетворити в цілий свято. Розмістити конструкцію можна на стелі, додатково оснастивши його точковим освітленням.

Оформлення можна виконати у вигляді сонячної системи. Для дитини це безперечно стане дуже хорошим подарунком, яким він буде неймовірно радий.