Вибір красивих і якісних дверей – часом непросте завдання.

Сучасний ринок пропонує величезну кількість варіантів, які відрізняються за матеріалом виготовлення, якості фурнітури, дизайну і кольору. Недосвідченому покупцеві легко розгубитися, вибравши зовсім не те, що потрібно. Щоб полегшити вам вибір, ми вирішили сьогодні детально описати шпоновані міжкімнатні двері. Адже саме шпон стає неймовірно популярним матеріалів останнім часом: він і коштує досить дешево, і володіє гарною якістю.

Отже, для початку поговоримо про те, де краще замовляти двері з шпони. Рекомендуємо звертатися в надійні компанії, які добре зарекомендували себе на ринку. У них ви знайдете кращі конструкції, які відповідають стандартам безпеки і якості.

Що являє собою шпон як матеріал?

Це – натуральний деревний матеріал. Шпон являє собою ні що інше, як тонкі листи деревини, які клеяться на панелі з дерева або ДВ. Такий спосіб виробництва робить даний матеріал досить дешевим – він обійдеться покупцям в набагато меншу суму, ніж натуральне дерево.

Переваги міжкімнатних дверей з шпону:

  • Доступна ціна. Як ми вже встигли помітити вище, шпоновані – досить дешеві і будуть по кишені будь-якому покупцеві. При цьому, їх якість не страждає – є стабільно високим.
  • Міцність поверхні. Двері не деформуються від легких ударів, що дозволяє їм тривалий час зберігати форму.
  • Вологостійкість. Вироби підходять навіть для установки в приміщеннях з підвищеною вологістю – у ванній, на кухні, в коморі. Вони не розбухають і не псуються.
  • Абсолютна натуральність. Завдяки виготовленню з натурального деревного матеріалу, шпоновані двері безпечні для дітей і тих, хто страждає на алергію. Також вагомий плюс – вони не мають вираженого запаху.
  • Випускаються в різному дизайні. Існують конструкції з шпону, здатні вписатися в будь-який інтер’єр: як класичний, так і сучасний, лаконічний.

Виходячи з перерахованих пунктів, шпоновані двері – завжди відмінний вибір. Єдине, про що додатково варто подбати господарям – це правильна їх установка. Краще довірити питання монтажу професіоналу, так як лише майстер може врахувати всі необхідні для коректної установки нюанси.