Кухонний гарнітур – це важлива покупка, до якої слід підійти відповідально.

Оскільки сучасна промисловість пропонує величезний вибір, то можна спочатку оглянути можливі варіанти сучасних меблів, а потім звернути увагу на кухню, чи відповідає приміщення тій обстановці, яка вам сподобалася? Не виключено, що перед покупкою треба буде зробити на кухні ремонт, і лише потім відправлятися за покупкою.

Приступаючи до вибору стінки, згадайте рада дизайнерів. Вони вважають, що меблі повинні займати не більше 20% приміщення. Далі подумайте про вбудованих меблів. Можливо, вона допоможе вирішити питання з якої бракує площею. Крім того, дуже важливо відразу подумати про розетках, в яких місцях вони встановлені, чи зручно буде ними користуватися, якщо встановити повний комплект стінки?

Наскільки «багата» ваша кухня посудом, домашніми заготовками, декоративними елементами, які ви плануєте встановити в приміщенні? Це основні показники, які зорієнтують вас на покупку кухонних меблів. Якщо площа невелика, подумайте про те, чи підійдуть кутові дивани, вбудовані шафи, модульні елементи кухонних меблів.

Приміряйте розмір кімнати і зіставте його з площею передбачуваної обідньої зони. Подумайте, як краще встановити обідній стіл, в кутку, біля стіни, або краще в центрі кімнати? Постарайтеся підійти до цього питання оригінально, адже сучасний будинок цим і відрізняється.

Якщо в приміщенні є нестандартні ніші або кути, подумайте, як їх краще використовувати. Можливо, краще зробити вбудована шафа або шафа-купе (дуже корисне рішення для економії площі).

Нарешті, подумайте про те, як часто бувають у вас гості, де краще їх пригощати, на кухні або у вітальні? Від цього залежить, які столи ви придбаєте, можливо, ваш вибір впаде на гарнітур зі столом трансформером.

Нарешті, все це передбачивши, постарайтеся прорахувати бюджет. Відразу зверніть увагу на те, що абсолютно однакова меблі в різних магазинах може коштувати по-різному. Це залежить від цінової політики магазину, адже багато хто з них щомісяця організовують розпродаж зі значними знижками.