Якщо в сім’ї кілька дітей, то постає питання про більш раціональне використання простору. Адже потрібно якось вмістити шафу, стіл, та ще й залишити простір для відпочинку та ігор. Відмінним рішенням в подібній ситуації є двоярусні ліжка. Завдяки їм реально звільнити чимало площі, при цьому нікого не утискаючи і не обмежуючи.

У деяких батьків є побоювання з приводу їх безпеки. Однак насправді приводів для занепокоєння немає. Спеціальні бортики надійно захищають малюка від падіння, а зручна драбинка дозволяє швидко піднятися на другий поверх. Але не думайте, що досить просто придбати такі меблі. Важливо її ще й уміло вписати в інтер’єр. Адже це багато в чому буде визначати враження від всього приміщення.

Основні рекомендації

Якщо ви твердо вирішили, що вам потрібна двох’ярусна ліжко, то гармонійно вписати її в інтер’єр допоможуть наступні поради:

  • Не створюйте нагромаджень. Постарайтеся розташовувати велику меблі в різних кутах. Наприклад, книжкова шафа буде прекрасно виглядати навпроти дитячого ложа.
  • Визначтеся з дизайном. Сьогодні асортимент настільки широкий, що реально знайти вироби самих різних форм і забарвлень. Тому не поспішайте з остаточним вибором, щоб нове придбання в результаті не виглядало, наче біла ворона.
  • Не ігноруйте декор. Невеликий візерунок або малюнок здатний помітно вплинути на сприйняття. Так, вертикальні лінії візуально витягнуть предмет, а горизонтальні – розширять. Але не знайшовши чогось підходящого, завжди можна прикрасити ліжко самостійно. На відміну від цієї завданням справляються декоративні накладки. Навіть такий незначний елемент в стані надати індивідуальності не тільки спального місця, але всій кімнаті.
  • Підберіть відповідне білизну. Невдалий комплект не тільки буде вибиватися із загального вигляду, а й викликати незручності. Наприклад, занадто велика простирадло буде неохайно стирчати з-під матраца, а наволочку неправильного розміру дитині і зовсім буде важко надіти на подушку.

Тому не бійтеся проявляти фантазію і обов’язково підключіть до процесу дітей. Тоді можете не сумніватися, ваші старання будуть не минуть марно і будуть по праву оцінені домочадцями!