Правильно обрані штори багато в чому визначають атмосферу приміщення кухні. З цієї причини вони вважаються досить важливим елементом інтер’єру.

Сучасні глянцеві журнали повні зображень з різними варіантами дизайнерських ідей щодо штор для кухонного інтер’єру. Зустрічаються ігристі мереживні, легкі, штори, легко пропускають променистий сонячний потік світла. Зустрічаються приємні прикрашають ламбрекени, з свешивающимися хвилями повітряної матерії. Можуть бути прямі, важкі, моделі фіранок, завісивши які можна легко і вдень створити на вашій кухні романтичну обстановку.

Для того, щоб додати кухні новий внутрішній вигляд сьогодні можливо звернутися за допомогою до талановитому дизайнеру, який допоможе з моделлю пошиття, матеріалом, колоритом. Також можна втілити свої ідеї і все зробити самому. В даний час асортимент штор дивує своєю безмежністю. Мальовничі розмальовки, різноманітні текстури тканини, глянцеві переливи, вкройкі. Такий вибір допомагає фантазувати і без дизайнерських навичок створювати розкішні творіння у вашій оселі.

В останні роки отримують особливу поширеність завіси-сітки, за структурою нагадують мережу для лову риби, різноманітних відтінків і візерунків. Вони незрівнянно підійдуть для облаштування кухонного приміщення. З подібною матеріалу виконуються декоративні ламбрекени які при потребі легко піднімають нескладними шторними зажимами. Чудово виглядають подібні “Кухні” в світло-зеленому, персиковому, світло-рожевому, білому, тонах. Подібні кольорові гами оптично кілька розширюють кухонний простір і освіжають приміщення.

Для любителів противного м’якого оформлення сподобаються важкі прямі штори до підлоги, з візерунком чи без. Найпоширеніші розмальовки: рубіновий, бежевий, темно-зелений.

При наявності креативної фантазії можливо створити своє неповторне дизайнерське рішення, не вдаючись до послуг стилістів. Лише потрібно машинка для шиття, відповідний матеріал і трішки творчої впевненості. Якому саме б оздоблювальні стилю Ви не захотіли б віддати свою перевагу при облагороджування кухонного інтер’єру, штори і фіранки займуть на ній ключове місце.