Особливістю керамічної плитки є те, що її можна використовувати для обробки різних поверхонь: стін, підлоги і стелі. Однак, важливо зрозуміти, яка плитка підходить під конкретне приміщення. Сьогодні в магазинах представлений широкий вибір керамічної плитки.

Як говорилося трохи раніше, в магазинах представлений великий асортимент керамічної плитки, яка буде відрізнятися не тільки за кольором і структурі, а й техніко-експлуатаційними характеристиками. Саме правильний вибір керамічної плитки не тільки стане стильним елементом декору будь-якого приміщення, а й може стати практичним вирішенням обробки, яка зможе прослужити довгий період часу.

Отже, потрібно мати кілька нюансів, відправляючись за покупкою керамічної плитки, спираючись на її різновид:

  • Однократного випалу. Потрібно знати, що є вона слабо або високопористої, тоді вона підійде для того, щоб укладати на підлогу або стіну і всередині або зовні.
    Плитка, яка виготовляється з порцелянової кераміки. добре підходить в якості укладання на підлогу.
  • Керамічний граніт. Також характеризується високим рівнем міцності, здатний переносити впливу навколишнього середовища, завдяки чому підходить для того, щоб укладати зовні, стане відмінним доповненням будь-якого інтер’єру.
  • Керамічна плитка, яка була глазурована під певним тиском. Підходить як покриття на підлогу та облицювання стін.
  • Клінкерна плитка. характеризується надійним рівнем міцності. Підходить для того, щоб укладати на підлогу і стіни.

Крім того, потрібно реально розуміти, де буде укладатися плитка. Якщо ця ванна, то вона повинна мати певні характеристиками, які можуть витримувати високий рівень вологості в приміщенні. Крім того, варто реально усвідомлювати розміри приміщення, де буде укладатися плитка. Завдяки колірним рішенням і узорів, візуально можна як зменшити, так і збільшити площу приміщення.