Існує багато способів підвищити безпеку власного житла. Найпопулярнішими з них є встановлення сигналізації та створення стандартних перешкод на шляху передбачуваних грабіжників.

Чим довше непрохані гості їх долатимуть, тим більша ймовірність того, що агенти охоронної фірми встигнуть їх затримати.

Класичною перешкодою для грабіжників є, звичайно, вхідні металеві двері. Хороші конструкції здатні успішно протистояти спробі силового проникнення у ваше житло.

Вибираючи такі двері, необхідно знати деякі особливості конструкції, здатні ще більше збільшити вашу безпеку.

  1. Отже, по-перше, найважливішим моментом є спосіб кріплення до стіни дверної конструкції. Оскільки всі металеві двері оснащені контурною рамою, що вставляється у проріз, існує можливість зробити багато точок кріплення до стіни на спеціальні довгі анкери. Обмовте це з виробником, щоб у рамі до моменту монтажу вже залишено потрібну кількість отворів. Крім утруднення проникнення, цей захід ще й зменшить ймовірність швидкого просідання масивної металевої стулки.
  2. Другий момент – розташування навісів полотна. Необхідно, щоб вони розташовувалися з боку квартири зі зрозумілих причин. Якщо навіси все-таки зовні, вони повинні бути приварені незнімним чином, тобто. у протилежних напрямках. У такому разі бажано, щоб їх було три – для розподілу навантаження від полотна на коробку.
  3. У процесі монтажу та регулювання, необхідно враховувати, що сталеві двері мають дуже велику масу. Крім сталевого полотна, існують металеві ребра жорсткості, що додають надійності конструкції. Товщину металевого полотна потрібно підбирати індивідуально, залежно від ваших вимог до дверей. Зазвичай хороший результат зі зламостійкості дає сталь 2,5-3 мм. Кожен міліметр товщини металу додає до ваги готового полотна типових розмірів приблизно 16 кілограмів.
  4. Наповнювач дверного полотна повинен мати наступні якості: хорошу тепло- і звукоізоляцію (особливо у разі відсутності у вас дублюючих дверей), а також високими вогнезахисними характеристиками. Це допоможе зробити двері ще й перепоною для пожежі. По периметру дверної коробки повинен розташовуватися спеціальний ущільнювач, що перешкоджає проникненню вологості, диму та холоду.

За дотримання всіх правил ви станете володарем комплексної захисної конструкції, здатної протистояти будь-яким агресивним впливам зовні.