Дизайн ванної кімнати не тільки має на увазі під собою вдале поєднання оздоблювальних матеріалів, що створюють бажаний стиль. Багато в чому настрій ванній кімнаті надають аксесуари.

Склянки для щіток, мильниці, вішалки для рушників – це стандартний набір у ванній минулого. Зараз же аксесуари для ванної та туалету настільки милі і незвичайні, що за допомогою аксесуарів кімнатах надається своя родзинка.

Погодьтеся, що без таких необхідних аксесуарів у ванній і туалеті складно обійтися. Дзеркало, полички різних розмірів і конфігурацій, тримачі для туалетного паперу, гачки для рушників, склянки для зубних щіток, мильниці… Список можна продовжувати нескінченно, і це не все, що може знадобитися людині в ванній кімнаті і туалеті.

Купити аксесуари у ванну і в туалет можна на будь-якому будівельному ринку або ж в магазинах, що торгують сантехнікою. Оформити ванну по своєму стилю і бажанням можна розраховуючи навіть на самий економний бюджет. Аксесуари у ванну і туалет можна розділити на дві групи: металеві та пластикові. Другий варіант більш доступний для споживачів, але і тут є свої особливості.

Пластикові аксесуари у ванну кімнату можна купувати по-окремо, а можна і в наборах. Якщо в першому випадку ви захочете підібрати відповідні один одному елементи, то вам навряд чи це вдасться, так як однакових за кольором предметів ви не знайдете. Можна купувати набори пластикових аксесуарів, що складаються з дзеркала, поличок, гачків для рушників, але от інші предмети доведеться докуповувати.

Якщо ж говорити про металевих аксесуарах для ванної кімнати та туалету, то тут поєднується не тільки зовнішня привабливість предметів, але і їх міцність. Наприклад, спеціальні поручні, які допомагають піднятися з ванною, зроблені з металу і дозволяють витримати максимальне навантаження. Принадність металевих аксесуарів для облаштування ванни і туалетної кімнат в тому, що всі предмети, навіть, не входять в набір, ви зможете без зусиль підібрати один до одного, створивши при цьому максимальної зручність, комфорт і стиль вашої ванної. Звичайно, металеві аксесуари за ціною на порядок вище своїх пластикових “побратимів”, але вони того варті.