На сьогоднішній день найбільш популярними стають дверні системи розсувного типу, вони встановлюються досить просто і не вимагають спеціальних домонтажних робіт.

Двері розсувного типу мають вигляд полотна, яке переміщається уздовж стіни. Дана система допоможе зберегти простір в маленьких квартирах, і часто їх застосовують для виділення зон в загальній кімнаті.

Існує кілька видів розсувних міжкімнатних дверей. Перший вид полягає в тому, що полотно пересувається по рейці, яка розташовується на стелі, а інший вид розсувних дверей має дві напрямні, що знаходяться на підлозі та стелі.

Фахівці рекомендують віддавати перевагу другому виду, оскільки перший вид розсувних дверей вважається малостійким.

Монтаж міжкімнатних розсувних дверних конструкцій відбувається 2-я способами.

Перший спосіб фахівці називають внутрішнім, при відкриванні полотна двері, воно безперешкодно і плавно переміщається в порожнину в стіні, яка вибудовується за допомогою особливої ​​декоративної перегородки. Другий метод називається зовнішнім, полотно в даному випадку переміщається уздовж стіни. Даний спосіб таїть в собі такий недолік, як наявність вільної стіни для відкривання міжкімнатних дверей.

Якщо власники квартири віддають перевагу першому варіанту, то їм слід знати, що декоративні перегородки сьогодні можуть мати спеціальну обробку, за рахунок якої стіна придбає естетичний зовнішній вигляд.