LED-освітлення в інтер’єрі квартир і будинків з упевненістю відтісняє інші види світлового оформлення. Штучне світлодіодне освітлення поєднує безліч якостей – яскравість, м’якість і силу світла без зайвої різкості.

Завдяки сучасним технологіям і творчим дизайнерам джерела світла в наших будинках стають безпечними, економічними, зручними і естетично привабливими. LED-світильники допоможуть вам перетворити інтер’єр свого будинку і зробити його сучасним.

Безпечність світлодіодного освітлення

У своєму будинку людина повинна відчувати себе максимально безпечно. LED-освітлення по даному параметру бездоганно – воно відрізняється високою ефективністю і абсолютно не шкодить ні зору, ні загальному здоров’ю.

Крім того, світлодіодні лампи сильно не нагріваються. Тому навіть, якщо ваша дитина випадково доторкнеться до такої лампі, то він не обпечеться. Плюс до цього, такі лампи не розбиваються на дрібні осколки, так як складаються з металу і пластика.

Екологічність світлодіодного освітлення

Джерела LED-освітлення відносяться до екологічно чистої продукції, так як в своєму складі вони не містять ні ртуті, ні будь-яких інших речовин токсичного характеру.

Відслужили свій термін світлодіодні лампи можна утилізувати, як звичайне побутове сміття, необхідності в спеціальних запобіжних заходів в даному випадку немає.

Економічність світлодіодного освітлення

У плані економічності світлодіодні лампи виграють з двох позицій. По-перше, під час експлуатації вони споживають меншу кількість електроенергії (особливо в порівнянні з лампами розжарювання).

По-друге, вони можуть похвалитися більш довгим терміном служби. Термін їх життя в 3-5 разів довше, ніж у звичайних ламп. Але це в тому випадку, якщо ви купуєте якісну світлодіодну лампу.

Естетична привабливість світлодіодного освітлення

Якщо ваша квартира або будинок оформлені в сучасному стилі, то LED-освітлення стане саме тим штрихом, який дозволить зробити інтер’єр не тільки гармонійним, а й закінченим.

Відмінним рішенням є світлодіодні світильники і для приміщень з високими стелями. В даному випадку вони дозволяють додати інтер’єру гармонійність і допомагають збалансувати його.

Так само не обійтися без цих освітлювальних приладів в тому випадку, якщо ви хочете створити в тій чи іншій кімнаті особливий світловий ефект – гармонійне мерехтіння, що біжить світло, “зоряне небо” і т. п.

Завдяки LED-світильників ви зможете внести в свій будинок краси та допоможете заграти інтер’єру новими фарбами. У вас з’явиться можливість регулювати потужність світлового потоку і використовувати різні світлові відтінки.