Для оформлення інтер’єру часто стали застосовувати світлодіодні вироби, це не тільки вигідно, але і зручно і ефективно.

Великий термін експлуатації, малі габарити, низьке енергоспоживання, відсутність нагріву – ці фактори дозволяють, на сьогоднішній день, використовувати такі вироби в тих ділянках, які раніше не використовувалися і місцях, до яких важко було дістатися. Крім того світлодіодні стрічки визнані найперспективнішим напрямом у світлотехніку.

Найчастіше застосовується світлодіодна стрічка, як неонова підсвітка стелі («закарнизне»). Дуже важливим є той факт, що таку стрічку досить легко можна зігнути під різним кутом і її досить просто закріпити на поверхні, що дозволяє дану стрічку застосовувати в вигнутих і складних просторових формах. Світлодіодні стрічки Ви також можете в малому профілі, а також в щілини, де стик поверхонь.

Підсвічування різних прозорих поверхонь, таких як онікс, скло, акрил і так далі, використовуючи кольорові світлодіоди, можна створити не тільки атмосферу свята, але і інтимну обстановку. Торцева підсвітка пластика або скла (попередньо завдавши пескоструем зображення) дозволяє створювати також компактні, яскраві об’ємні зображення.

Контурне підсвічування ваших меблів створюють, як би ефект «ширяння», тобто начебто меблі висить в повітрі, додаючи цим простору будь-якого приміщення більшого об’єму. Використання світлодіодних стрічок задає приміщенню світлову атмосферу, а також дозволяє змінювати в інтер’єрі колір освітлення по настрою.

Такі ось світлодіодні стрічки для будь-якої людини, яка зіткнулася з вибором освітлювальних приладів для декорування приміщення, будуть не тільки кращим, але і єдиним рішенням підсвічування.