Ефектні елементи архітектури завжди привертають до себе увагу. Не залишиться непоміченим і такий елегантний елемент, як аркові вхідні двері.

Вхідна аркові двері здатна не тільки привернути до себе увагу своєю оригінальністю, але і додасть будинку особливий статус, а також зробить вхід в будинок тріумфальним.

Напівкруглий отвір додасть вхідній зоні не нудний і унікальний вид. Тому, аркові двері, це відмінний варіант для оформлення парадної в вашому домі.

Вхідні аркові двері не належать до конструкцій, які випускаються масово. Всі вони виготовляються відповідно до індивідуальних розмірів і стилістичними уподобаннями господарів будинку.

Вхідна аркові двері можуть бути 1-, 2-х або 3-х стулковий, а форма арки мати різний радіус вигину. Вибір тієї чи іншої модифікації залежить від дизайнерської задумки і обраного стилю.

Матеріал для обробки арочної двері теж використовується найрізноманітніший. Це може бути і бюджетна модель з порошковим напиленням, і елітна класична двері з масиву дерева, і конструкція з кованими елементами або вітражними вставками.

Не менш привабливо буде виглядати і вхідні арочна двері з обробкою МДФ. В даному випадку є можливість використовувати імітацію будь-якої породи дерева.

Виглядати такі двері буде ефектно, а коштувати набагато менше, ніж конструкція з обробкою з масиву.

Ну і, звичайно ж, чималу роль при обробці арочної двері грає якісна і естетично приваблива фурнітура. У цьому напрямку також є великий вибір як в стильовому напрямку, так і в плані фінансових витрат.

Якщо говорити про загальну вартість вхідних арочної двері, то вона варіюється в досить широкому діапазоні. І прямо залежить від вибору обробного матеріалу, використовуваних декоративних елементів і встановлюється фурнітури.